Duyuru

Duyuru Module
Collapse
No announcement yet.

Geyik Nedir? Nasıl Yapılır? Nerelerde Yapılır?

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Geyik Nedir? Nasıl Yapılır? Nerelerde Yapılır?

Evet!Buyrun sevgili MyGitar üyeleri geyiği ele alalım.Nedir?Nasıl yapılır?Nerede yapılır? Uygunluk dercesi nedir? İlerleyen postlarda bunu öğreneceğiz.Lütfen görüşlerinizde örneklendirme yapınız.daha anlaşılır olması için.
    İyi seyirler dilerim....

Geyik Lakırdı LafLarın Bir Bütün Halinde Ahenkli Bir Biçimde Söylenmesi Ve Kişinin Uzattıkça Değerinin Düşmesine Sebep oLan Bir Konuşma Şeklidir.

Edebiyat Hocası oLsam Bunları söLerdim

Yorum

Evet arkadaşlar sizin için araştırdım ve geyik muhabbetinin ilk olarak ne oldugunu öğrendim...

Ormanda geyikleri sürü halinde dolaşırlar. Bu kural su içerken de geçerlidir tabi.. Bir su birikintisinin etrafına geyikler su içmek için toplanıp başlarını suya eğdiklerinde boynuzları birbirine yaklaşır ve uzaktan baktığınızda sanki önemli bir konu üzerine kafa kafaya vermiş konuşuyorlar gibi görürsünüz. Oysa yaptıkları sadece dışarıdan muhabbet gibi görünür. Aslında içi boş yani..

İşte geyik muhabbeti böyle imiş.
      Walla geyik heryerde yapılır ama bu sitede fazla yapma taraftarı değiliz :P

Yorum

Valla geyik bu sitede Atış Serbest ve Eğlencelik bölümleri dışında yapılmamalı.Konun ciddiyeti azaldığında bilgi paylaşımları da azalıyor.Ama geyiksiz de olmaz.Hayatımızn diğer sosyal yönleri var gitar dışında.Bunları da tatmin etmeliyiz.Örneğin atış serbest bölümünde birçok konuyu okurken ve yazarken şahsen zevk alıyorum..SAygılaR!

Yorum

Geyik makardır makara ise bi geyiktir...geyik bi hayvan ismidir doğru makara bi ip in birleşmiş halidir..
          Yani günlük hayatta inanın benden çok makara yapan yoktur...Hele neşeliıspanak kardeş e sorabilirsiniz yani onun kadar olamasamda eh işte..
          giyik her zaman yapılmaz yapılcak yönleri i bilmek lazım bazen aşırıyada kaçınılabiliyor benim gibi...)
          Bazen ii gelir bazen de kötü... moral bozukluluğu yaşayanlar için ideal bi şi.... moral full se aşırıya kaçar kötü olur..anladığınızdan şüpheliyim ama olsun..
          Notpr.dr.semce moral profösörü...her türlü moral bozukluluğuna deva..(beleş)

Yorum

En azından bu sitede asgari düzeyde yapılması gerekli.

Yorum

Geyik semcedir,geyik neşelidir,geyik Lucifer(di)..Yapılası ama uzatılmayası bir olaydır..

Yorum

evet luci ve semce doğru diyosunuzda biz site dışında yapyoruz asıl sitede yapanlar önemli

Yorum

İki adam muhabbet yapıyormuş. Ne muhabbeti demişler, geyik muhabbeti demişler. Ne geyiği demişler, Ren geyiği demişler. Ne reni demişler, el fRENi demişler. Ne eli demişler, hanımeli demişler. Ne hanımı demişler, ev hanımı demişler. Ne evi demişler, dağ evi demişler. Ne dağı demişler, Ağrı Dağı demişler. Ne ağrısı demişler, baş ağrısı demişler. Ne başı demişler, kuşbaşı demişler. Ne kuşu demişler, muhabbet kuşu demişler. Ne muhabbeti demişler GEYİK muhabbeti demişler. Ne geyiği demişler...

Yukarıdaki örnek benim geyik anlayışımı özetliyor arkadaşlar.Tabi ki burası bir müzik sitesi geyik istesi değil.
                  Geyiğin de bilindiği üzere yeri var zamanı var.Önemli olan doğru yerde doğru zamanda yapmak.

Saygılar...

Yorum

en azından yapılacak yerlerde yapılması....
                    Site dışında geyiğin kalması daha mantıklı.. ama yapılmasında değil hani..

Sitede eğlencelik ve atış serbest bölüm lerinin açılmasının sebebi bu bence...Orda yapılması için açılmıştır bence...ama öyle aşırıda değil...
                    okul gibi oldu burası Okulda yasak olan şeyleri dışarda yaparsın dışarda yasak olan şeyleri ise okulda yaparsın o hesap....
                    (gerçi okuldayken dinlemiyodum hiç ama...cigaramı dalga mı kaynatmamı sınıfı boşaltmalarmı pöhh bizden geçti artık gırlaaa..)

Yorum

Şimdi semih abi biz geyiği nerede yapıyoruz?MSN de ICQ da filan yapıyoruz.Sonra Chatte yapıyoruz.Ama BURADA YAPMIYORUZ!.

Oldu mu arkadaşlar?

Yorum

Burda nasıl yapmıyoruz ????
                        Yapmıyormuyuzzzz????
                        istersen bi konuna baksan reca etsem en büyük orda yapılıyor hemde aşırı derecede hal böyle olunca neylesin mygitar...
                        Genelde ben ıcq da msn de chatte yaparım arta kalanlarıda düzeyli şekilde yapıyorum...(bazen kaçırıyoz ama ) Burda kimse yapılmıyor diyemez yapılıyor çok olmasada genede bi şekilde yapılıyor olması ya da olmaması adminlerin elinde...
                        düşüncen bana yanlış geldi..bilemiyorum...

Yorum

neden bir muhabbete geyik muhabbeti denir?muhabbet ile bi hayvan olan geyik arasında ne bağlantı vardır?şu bağlantı vardır:geyiğin boynuzları malumunuz..çatallı..eğer bi muhabbet daldan dala atlıyosa,zırt pırt konu değiştiriyosa bu muhabbet geyik muhabbetidir!geyik ile muhabbet arasındaki bağlantı budur..sitede geyik yapmaya gelince..ben hiç yapmadım bilmiyorum!

Yorum

Geyik boynuzlu hayvana denir...Boynuzsuz olanı varmıdır bilinmez...Geyik Afrika'da kutsal sayılmaz zaten hiçbir yerde kutsal sayılmaz çünkü geyik kutsal bir hayvan değildir ayrıca geyiğin boynuzları yenilmediği için keçilere uyuz olur..Bazı geyikler piyasada geyik boynuzu yaratmaya çalışmıştır ama keçiler buna izin vermemiştir...Neyse geyik güzeldir hoştur yerine göre yapılmalıdır ama her zaman değil... )

Yorum

Arkadaşlar konumuz sanırım geyik nerde yaşar nasıldır tipi nasıl nerde yaşar ne yer ne içer değil snaırım .....

Yorum

Çalışıyor...
                              X