Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Footswitch Yapımı

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Footswitch

arkadaşlar amfime uygun footswitch arıyorum ama sanırım türkiyede yok 5 pin li girişi olan 3 selector ü olan http://www.ebay.com/itm/Peavey-Renow...ht_1143wt_1268 adresindeki gibi bir footswitch yapacağım nasıl yapıcağımı anlatırsanız ve eğer elinizde şemalar varsa gönderirseniz teşekkür ederim Saygılar
    Not Amfim peavey renown 400
    Son güncelleyen HellFire.!; 19-10-2011, 16:26.

Yorum

arkadaşlar benimde elimde ibanez tbx150r var 4lü footswitch e sahip fakat bende yok kendim yapmak istiyorum amfi arkasında 2 giriş var anlayacağınız 2 tane 2 li foothswtich işimi görecek fakat burda sadece tekli anlatılmış stereo uclu çivi jak ile nasıl 2 li footswitch yapabiliriz?

Yorum

öncelikle paylaşım için teşekkür ediyorum. konu üzerindeki bazı mesajlarda gördüğüm kadarı ile marshall mg30dfx modellerinde led'in ampli üzerindeki led le ters orantıda çalıştığını okudum. elektronikten çok anladığım söylenemez ancak düz mantık yola çıkarsak ve şemadaki renkleri baz alarak yazıyorum turuncu ve mor kabloları şemadakinin tersine bağladığımızda led problemini çözmek mümkün müdür ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X