Duyuru

Collapse
No announcement yet.

wireless mouse'den gitar için kablosuz jack yapma

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tutorial wireless mouse'den gitar için kablosuz jack yapma

Evet arkadaşlar evde usb girişi arızalı olduğundan kullanılmayan bir wireless mouse var. fare çalışıyor, sadece alıcısının usb girişi arızalı. ben devreyi çıkarttım elimde çıplak olarak duruyor.

Amacım farenin wireless ile gönderdiği bilginin ses olması. Yani farenin wireless özelliğini ses vericisi olarak kullanmak.

Alıcısındaki arıza büyük sorun değil halledilir. Azıcık elektronik bilgim var yani lehim yapabilirim , arızalı usbyi değiştirebilirim..

Devreyi ses vericisine dönüştürebilir miyiz ? yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim..

naptın sen dostum olmaz öyle bir şey wireless ı bluetooth gibi düşün sadece kızılötesi ışınlar yolluyor bu ışınların içindeki kodlar ise ulaştığı yerde çözülüyor. ses vericisi için devreler apayrıdır. senin yapmak istediğini şöyle açıklayayım; tv nin devreleriyle oynayıp radyoya çevirmek gibi bir şey + o vericinin bir de alıcısı olması gerekir aksi takdirde tek başına hiç bir işe yaramaz verici.

Yorum

alıcısı da var arızalı sadece, yani fareden aldığı optik bilgiyi ses olarak değiştiremeyiz öyle mi?

Yorum

ne yazık ki dostum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse