Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Acil yardım Tüplü Pedal

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tutorial Acil yardım Tüplü Pedal

Arkadaşlar pazar günü dış ülkeye gidicem ve oradan Ibanez Tube King Distortion getirmeyi düşünüyorum. Amfim Marshall 15cd. Bir yerde okuduğuma göre tüplü pedalların düşük watt taki amfilerde işe yaramadığı yazıyordu. Sizce amfim uygunmudur? Birde bu pedalların lambalarını kaç ayda bir değiştirmek gerekiyor?

sadece lambalı pedallar da değil genel olarak tüm pedallar da geçerlidir bu düşük watt lı amfilerde iyi verim alınamaması durumu. bu tip amfiler evde kullanıldığı ve seslerinin de çok açılamadığı için pedalın tüm gücü hissedilmez (aynı şekilde amfi de öyle) lambanın değişimi için net bir zaman dilimi vermek yanlış olur aslında. senin pedal ile ne kadar zaman geçireceğinle doğrudan orantılıdır bu durum. kabaca 1 yıl desek yanlış olmaz sanırım. zaten lamba "benim miadım doluyor" der merak etme o pedaldaki lamba da 50 tl civarında.

Yorum

Pedal falan alma ne yapacaksın marshall mg15 ile. Amfini yenile en iyisi.

Yorum

arakadşlar bütün hayallerim kırıldı. Bu gün ingiltere ye gidiyorum orda ucuz olduğu için kesin bi pedal almayı düşünüyorum. Ama dediğiniz gibi buraya geldiğimde amfimi değiştirebilirim belki. Bu yüzdende ton pedalı yerine wah pedalı almaya karar verdim. 300- 400 fiyat aralığında önerilerinizi bekliyorum. Her şey için teşekkürler.

Yorum

cry baby 535Q düşünmeden alabilirsin.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse