Duyuru

Collapse
No announcement yet.

3pdt ,dpdt switch ve kutu temini

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

slammer isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada mspozitron arkadaşım, kusura bakma senin konuyuda dağıttık, sonuçta sen bunu iş olarak benimsemişsin, baltalamak gibi oldu :s
    Yok estağfurullah. Benim amacımda sadece yardımcı olmaktı. Msn ekleyip habire sorulması yerine buradan direk yanıtlamak istemiştim.Bu defada talep olmadı. Benimde bir kar amacım yoktu zaten alacak kişiye linki gönderecektim fiyatı kendi görecekti.Neyse artık bir şekilde temin eder arkadaşlar. Sizler yardım edersiniz en azından.

Yorum

tamam, tekrar kusura bakma, ama istersen sen yinede linkleri ver dursun ( banzaii mi yoksa , çin malı istemeyenler oradan takılırlar.

Yorum

slammer isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        tamam, tekrar kusura bakma, ama istersen sen yinede linkleri ver dursun ( banzaii mi yoksa , çin malı istemeyenler oradan takılırlar.

Kesinlikle banzai Malzemeleri kaliteli tavsiye ederim.

bunlar deneyip güvendiğim switchler.Kutu meselesine gelince artık herkes altınkaya elektronik ve etken elektroniği biliyor heralde.

Önemli olan numaraları mesela ben gt2 muadili pedalım için yine orjinal gt2 ebadında olan SE407 kodlu kutuyu kullanırım.

Delay,ts9 gibi pedallarda ise SE404 kodlu kutu.

Rc booster muadili ve ac booster muadili pedallarda ise yine orjinal rc booster ebadınaki kasayı yani G0124 numaralı kasayı kullanılırım. Sanırım yapabileceğim yardım bu kadar.Birt çok arkadaş yol göstericek birilerine ihtiyaç duyuyor. Bu bilgilerle ciddi bir sıkıntıdan kurtulmuş olurlar umarım.

Herkese kolay gele.

Yorum

Kesinlikle öyle oldu çok teşşekür ederim herkese

Yorum

Herkese merhaba..
            Small bear electronics den alışveriş yapmış olan var mı? Ben alacağım ürünleri seçtim. Adresimi yazdım kargo parası olarak 7 dolar gösterdi ancak 2 seçenek var biri USPS diğeri international air ikisi de 7 dolar sizce hangisi seçmeliyim? Bir de burda kargo ücreti olarak 7 dolar dediğine göre kargocu eve malzemeleri getirince herhangi bir ücret istemez dimi?

Yorum

Almanya'dan almak istiyorum ama düzgün bir site bulamadım ..Banzai gibi bir Alman sitesi arıyorum ..Varmı acaba bildiğiniz ?

Yorum

Merhaba,
                3PDT buton, bende arıyorum ama bi türlü bulamadım. Nerde satılıyor bilen var mı? İnternetten almakda istemedim.

İstanbulda ya da Ankarada Konya sokakta satılan bi yer var mı? biliyor musunuz? teşekkürler iyi çlş.

Yorum

kaç tane lazım slammer le ortak aldıklarımızdan elimde bika tane kalmış olması lazım

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X