Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EHX Metal Muff

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ne kadar öğreneceğine ve ne kadar uğraşacağına, yeteneğine, ilgine, altyapına falan bağlıdır yani, bu soruya cevap vermek zordur.

Yorum

burdaki mt 2 yi ben yaptım ama şemadaki ile aldığım fetler uyuşmadı yanlış çizilmiş baskı devre bypass ta problem oluşuyor ölçerek monte etmelisiniz.dikkat edin !

Yorum

çalıştırdıysan sorun yok bence.

Yorum

sorun yok çalışıyor gayet güzel potların bulunduğu pcb yide tekrar çizmek zorunda kaldım uğraştırdı biraz ama tamamen orjinal bi baskı devre olmuş.
          Son güncelleyen eregun; 23-02-2009, 22:01.

Yorum

Orda tm01 klonuda olması lazım belki onuda denersin.

Yorum

onun orjinal kayıtlarını pek beğenmedim değeceğini düşünmüyorum ge 7 yi yapabilirim üşenmesem
              Son güncelleyen eregun; 23-02-2009, 22:01.

Yorum

peki dostum bu metal muff pcb si konusunda ne diyorsun o kadar zor olabilirmi çizmesi ?

Yorum

slammer isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  peki dostum bu metal muff pcb si konusunda ne diyorsun o kadar zor olabilirmi çizmesi ?
                  Bence hiç uğraştığımıza değmez. Orjinali smd parçalardan üretilmiş.Bizim kullanacağımız parçalarla yaparsak çok büyük olacak ve çok pahalıya gelecek.Eğer orjinalinin fiyatı çok yüksek olsaydı uğraşmaya değebilirdi. Ama isteyen uğraşabilir tabi.

Yorum

smd ise bizde smd yaparız bana koymaz da dediğin gibi değecekmi acaba uğraştırıyor çünkü pcb tasarımı
                    Son güncelleyen eregun; 23-02-2009, 22:02.

Yorum

smd fiyatlarını biliyormusun. Birde çok fazla hassas. bizim parçalarda bile azıcık fazla ısıtsan hiç bir şey olmasa tonda kayıp lur yine.Bence yapmaya değmez. Zaten değecek olsaydı üretime koyardım.

Yorum

üstad sen merak etme fiyatınıda sökmesinide takmasınıda iyi bilirim hd6413003f16 microcontroller ı söküp değiştiriyoruz bi transistörden sip8 opamptan tırsmıcaz heralde tonlarını falan bi canlı duysam veya elime geçirsem bitane 2 günde yaparım aynısını mt2 ile sansamp işgörüyo şimdilik
                        Son güncelleyen eregun; 23-02-2009, 22:00.

Yorum

Valla helal olsun o zaman ne diyim. Yüzlerce pedal yaptım ama ona yemedi. Eğer bi gün yaparsan haber ver valla merak ettim.

Yorum

Selamlar . . . konuya **** bi geç yazıyorum ama şöyle bir şey buldum

http://img576.imageshack.us/img576/1...rrectedcon.gif

http://img3.imageshack.us/img3/938/m...ufferintru.jpg

sizce bunlar doğru mudur eğer ki doğruysa yakın zamanda yapmaya uğraşıcam .
                            Eklenmiş Dosyalar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...