Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EHX Metal Muff

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tutorial EHX Metal Muff

ya bu yapamıyormuyuz.Birisi yapsa da biz de faydalansak.Top boost olayı filan olmuyor mu elle yapınca?? Bi de maliyeti ne olur??? tşk..

İnternette ben şemalarına rastlamadım. Yapmak için anakartının çok iyi incelenip kağıda dökülmesi, sonradan PCB'ye aktarılması gerekecektir. Bir de Top Boost olayı var tabi. Harcanılacak zaman ve emek düşünüldüğünde en iyisi gidip satın almak Belki Top Boost olayını başka pedallara entegre etmek daha kolay ve güzel olabilir

Yorum

hadi ya öğrenciye bi yardım olurdu diye düşündüm ama...Yani 180 ytl vermek istemiyorum..

Yorum

Ben paşa paşa verecem gibi alınca içini açar kurcalarım devresini çıkartabilirsem buraya koyarım ancak beni biraz aşacak gibi duruyor

Yorum

phantom orta zorlukta devreler içiinde bahsetmişti.Birisi yaptıysa buraya koyabilir mi?

Yorum

üstad sağlam bi fotograf makinesiyle resimlerini çek her yerinin aynısını kopyalarım bu arada bahsettiğiniz pedal nasıl bir şey tonları falan hiç kullanmadım çok duydum ama potların bağlantısı diğer elemanların değerleri okuncak şekilde farklı açılardan resimler çekersen bikaç tanede alttan kopyalayabilirim

Yorum

Dr.Boogey diye bir devre vardır piyasada dolanan, bayağı meşhurdur, tonları yaklaşık olarak aynı metalmuff la...

Yorum

An itibariyle metal muff'ın devresine bakıyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse sansamp devresi bu devrenin yanında çok basit kalıyor. Normal devre elemanı yerine SMD devre elemanları kullanılmış. Ona rağmen pedal büyük ****. Normal elemanlar kullanılarak yapılsa processor gibi birşey olurdu herhalde

Metal Muff yapmak çok zahmetli olacaktır kısaca. Ayrıca bayağı pahalıya da patlama olasılığı var. En iyisi 180 kayme verip pedalı almak

Yorum

Fulltone FullDrive buldum ama paylaşmayacağım ama bir öneri rus sitelerinden çıkıyor, google translate kullansın rusça bilmeyenler

Yorum

niye paylaşmıyorsun yazık değil mi bize [:0]

Yorum

Fulltone Full drive bildiğim kadarıyla TS808'in epey modife edilmiş hali olması lazım....

Yorum

Fazlasıyla hatta şöyle bir küçük bir şey belirteyim çift 3PDT kullanıyor

Yorum

en iyisi gidip gerçeğini almak onun için yapılacak zaman kaybına değmez bence.ayrıca pahalıya patlayabilir.aynısı olmayabilir.beceremeyebilirsiniz.en iyisi gidip almak

Yorum

Becerememek mi ? Şaka Olmalı

Yorum

Şaka değil. Gerçekten yapmaya kalkışınca gt-8 boyutunda bir devre oluyor kendileri bir de kullanılan malzemenin SMD olması(örnek verecek olursak bu tür elemanlar cep telefonlarında kullanılıyor) metal muff yapmaktan caydırıyor

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X