Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bozuk Pedal Düğmesi 50 TL

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Lütiye Bozuk Pedal Düğmesi 50 TL

Selam arkadaşlar
    2 ay kadar önce Marshall JH-1 pedal aldım.Durup dururken düğmesinde temassızlık olmaya başladı.Biraz yana oynatarak hafif kaydırarak fln çalışmasına karşılık tek basışta çalışmamaktaydı.Mydukkana yolladım.Teknik servis kullanıcı hatası olduğunu söyledi ve onarılması için ücret gerektiğini söyledi.Buraya kadar herşey tamam.Fakat nasıl oluyorsa benim düğmeyi 3-4 denemede çalıştırabildiğim,çalışan o JH-1in sadece kırık düğmesi için talep edilen fiyat 50 TL.2 ay önce pedalı 110 TLye almıştım.Tamir ettirmeyi düşünmüyorum.Ne yapmamı önerirsiniz.Pedal çalışıyor sadece düğmesi bozuk...

Tamamı kalın, italik, bold vb. mesaj yazmak yasaktır.
    Son güncelleyen yutup123458; 26-09-2010, 21:44.

çalışıyorsa değiştirme sakın

Yorum

50 tl gerçekten uçuk bi fiyat ya. Yani pedal 100tl zaten.

Yorum

pxguard isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Selam arkadaşlar
        2 ay kadar önce Marshall JH-1 pedal aldım.Durup dururken düğmesinde temassızlık olmaya başladı.Biraz yana oynatarak hafif kaydırarak fln çalışmasına karşılık tek basışta çalışmamaktaydı.Mydukkana yolladım.Teknik servis kullanıcı hatası olduğunu söyledi ve onarılması için ücret gerektiğini söyledi.Buraya kadar herşey tamam.Fakat nasıl oluyorsa benim düğmeyi 3-4 denemede çalıştırabildiğim,çalışan o JH-1in sadece kırık düğmesi için talep edilen fiyat 50 TL.2 ay önce pedalı 110 TLye almıştım.Tamir ettirmeyi düşünmüyorum.Ne yapmamı önerirsiniz.Pedal çalışıyor sadece düğmesi bozuk...
        Normalde tamir etmeden önce, teknik servisin bize tutarı bildirmesi gerekiyor. Şu anda tamiri gerçekleştirmişler, tekrar sökemem (para istemiyorum) vs gibi hoş olmayan bir görüşmemiz oldu kendileriyle...

Bu hoş olmayan durumdan siz kazançlı oldunuz diyebiliriz.

Kendileriyle mutabık olabilmemiz için, işleyiş ve fiyat konusunda gerekli görüşmelerimiz ayrıca yapılacaktır.

50 YTL bizce de pahalı...

Son kontrolleri yapıldıktan sonra, pedalınız 1-2 güne kadar size gönderilecektir...

Tekrar iyi günlerde kullanmanızı dileriz...

Yorum

Çok teşekkür ediyorum.Ben uzun zamandır sizden alışveriş yaparım ve tavsiye ettiğim insan sayısıda çok fazladır.Gerçekten bu durum ne kadar sizden kaynaklanmasada beni üzmüştü.Teşekkür ediyorum...

Tamamı kalın, italik, bold vb. mesaj yazmak yasaktır.
          Son güncelleyen yutup123458; 26-09-2010, 21:45.

Yorum

havyan lehimin varsa switch i sök bana resmini çek 6 bacaklıysa ben sana gönderirim switchten elimde var 5 6 lira bişidi sanırım ben toplu almıştım yurt dışından kargo ile 10 liraya gelmiş olur eline acelen yoksa tabi

Yorum

1 sene geçmiş artık halletmiştir herhalde problemini

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse