Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk göz ağrısı gitar

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Benim hala aklımda o ilk çalışmalarım bıkkınlıklarım vs vs yeni bir gitar almak için de o ilk gitarımı asla satmam daha doğrusu satamam o odamın bir köşesinde duracak.

Yorum

Amerikan Fender almak mı , yoksa eski grg170dx'imi mi modifiye etsem diye düşündüğüme göre ; asla satmam.

Yorum

İlk gitarım 2 ay kadar önce aldığım Jackson DK2S.Önceki cort g110 denen oduna gitar demeye utanıyorum onun yanında, beni gitar çalmaktan soğutan takozdur.Hem müzikal hem de mali açıdan en çok emek verdiğim bu gitarımı iflas etsem de satmam.Belki seviyemin çok üzerinde ama ben de ona denk olabilmek için var gücümle çalışıyorum.Ayrıca kendisini elde edebilmek için 1 aydan uzun bir süre boyunca yaz sıcağında sabahtan akşama kadar bildiğiniz amelelik yaptım.O benim için bir gitardan çok daha fazlası.Bucephalus Büyük İskender için neyse, Excalibur Arthur için neyse o da benim için o demektir .

Dipnot:Geçen gece bir rüya(kabus?!) gördüm.Gitarım görünüm olarak aynı fenderin antika görünümlü gitarlarına benziyordu ve diğer aksamları da berbat durumdaydı.Uyanınca hemen dönüp tutacağında duran gitarıma baktım, pırıl pırıl yerinde durduğunu görünce derin bir oh çektim.Sonrasında rüyama ettiğim küfürler de cabası .
        Son güncelleyen esteban58; 18-09-2012, 23:15.

Yorum

Arkadaşlar benim de ilk gitarım grg 170dx gitara hem donanımsal açıdan hem de görsel açıdan modifiye yapmak istiyorum. Yeni gitar alsam bile o hep kenarda kalsın istiyorum. Sizce modifiyeye değer mi? Değerse ne tür modifiyeler yapmalıyım?

Yorum

satmak istemem tabiki ve hatta 8 yıldır satmadımda bakalım ne kadar daha duracak benimle:-)

Yorum

1 senedir cort x2 im vardı şimdi ise cort evl k6 aldım x2 yi satmaya gönlüm elvermiyo..

Yorum

Bilgisayarımı satarımda gitarımı satmam o derece düşün

Yorum

istemeye istemeyee sattım malesef

Yorum

Ben daha yeni başladım . İlerde daha iyi çaldığımda gitara gerçekten hakim olduğumda daha üst seviye bi elektro alırım . Ama ilk gitarım yani şu anda çaldığım ibanez grx20 hep kalıcak. Sonuçta gitar çalmaya onunla başladım ve devam ettiricem

Yorum

Benim uzun yıllar kullandığım ilk gitarım eski kız arkadaşımda kalmıştı. Bir daha da vermedi ne kadar ısrar ettiysem de. Şimdi yavrum kim bilir neler yapıyordur tek başına, nerelerdedir bilemiyorum...

Yorum

Onur Akceylan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Benim uzun yıllar kullandığım ilk gitarım eski kız arkadaşımda kalmıştı. Bir daha da vermedi ne kadar ısrar ettiysem de. Şimdi yavrum kim bilir neler yapıyordur tek başına, nerelerdedir bilemiyorum...
                        bence çoktan dart olmuştur

sad but true

Yorum

Benimkini istesem de satamam,o kadar kötü durumda ki.Zaten 100 liralık bir klasik gitardı,ama yine de çok nazımı çekti.Satabilsem de satmazdım,o da ayrı mesele

Yorum

İlk gitarımın tellerini bile değiştirmedim.

Yorum

Tarihteki ilk Gitar
                              Gitar hepimizin bildiği gibi perdeleri olan birçok alternatif versiyonu olan telli bir çalgıdır.Pek çok farklı ağaçtan yapılır ve yapıldığı malzemeye göre kalitesi değişir. Peki ilk gitar hangi malzemeden yapıldı?

Yazımızın devamı için http://espassanat.com/tarihteki-en-eski-gitar/

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Çalışıyor...
                              X