Duyuru

Duyuru Module
Collapse
No announcement yet.

çömezlere tavsiye veren adam dan:

Page Title Module
Taşı Sil Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• çömezlere tavsiye veren adam dan:

slm arkadaşlar.ben asla çok iii çalıyorum demedim .şunu söyledim: ben Afyon da oturuyorum.burada ki kafelerde gitar çalıp söyleyen kişilereri bir kere görseniz asla gitar çalmak istemezsiniz.adamlar 5-6 yıldır gitar çalıyormuş ama ne kulak var nu teknik ne de ruh.da şarkıların doğru akorlarını bile bulamıyorlar.5 li,6 lı,7 li,8 li,9 lu akorların;dim akorların ne olduğundan haberleri yok.burada 3 aylık gitar çalanlar bile kafelere çıkıyor.ben babamdan ,amcalarımdan (öz) öğren diklerim sayesinde birşeyler biliyorum.sakın övgü olarak anlamayın ama babam 35 senelik gitarist ve ünlü sanatçılara çalmış adam .büyük amc am da öyle ve diğer amcam selçuk üni. batı müziği gitar bölümünde.yani onun için daha 1 sene geçmişken hızlı solo geçiş ve flemenko ritm çalışmaları yapmam doğal.ben 18 yaşındayım ve bu sene müzik öğrt. sınavlarına gireceğim.ben den 5 yaş küçük kardeşim benden daha iyi solo atar ve akor bilgisi benden daha iiidir.neyse sanırım yanlış anlaşıldım geçen gün.e-mail lerinizi gönderirseniz mesajlaşırız.yakında bir internet adresine arkadaşlarımla ve hala oğlu ile çekmiş olduğumuz ve kendimiz çaldığımız 2 klibi yükleyeceğiz.size haber veririm mail adresinizi verirseniz.arkadaşlar da iii gitar çalar(kliptekiler).cevabınızı bekli. byee

gonder izleyelim

Yorum

açtığın konunun devamına yazsan daha iyi olurdu... ayrıca o klibi merak ediorm söölediiin doğrultuda bayaa kaliteli bi iş çıkmış olmalı ortaya...

Yorum

evet merakla bekliyorumm...belliki ortaya güzel bir şeyler çıkmış...

Yorum

Evet yani bende meraklandım şimdi bir çok kaliteli gitarcılar varmış etrafınızda herhalde iyi bir şeyler olmuştur bir şekilde görmek isteriz...

Yorum

ama yinede topic biraz gereksiz olmus diyorum calismadan bahsedip bizi meraklandirmisin ama ortada daha bisi yok hadi artik gonder bakalim

Yorum

*** bu konu başlığı altında bu mesaj hiç olmamış hani bir hevesle actım biraz mesajlara bakayım dedim bakalım neler ne yöntemler öneriyormuş diye konuyu okudum bitti altlara filan bakıyorum sayfayı yenile filan dedim mesajın devamı gözükmüyor sayfayı kapattım actım yine aynı o zaman konuya uygun bir başlık atmalısın

Bu arada klip balonunu tutum ama hiç sanmıyorum öyle bir klip oldunu ama neyse '' Korsan olarak cekildiyse onu bilemem '' zaten eyer izlersek anlaşılır . . .

Yorum

sansliymissin ve bunu anladigim kadariyla iyi kullanmissin,umarim dahada iyi sekilde islersin..
                klibini bekliyoruz

Yorum

bir gitarist için en iyi yorum dinleme ve görme ile yapylyr. bilahare mail adresimi gönderem sana.

Yorum

üfffff... sabyrsyzlykla bekliyoruz. ama yzynyn ufacyk bi kusuru var!! daha ii bi ba?lyk olsa zevkle okurduk. bidahaki sefere ba?ly?y insanlary çekmek için kullanma pls..

Düzenleyen - numetal_lover on 22/02/2004 15:05:36

Yorum

gitar calmayipta caldigini zanneden vede gitarı karsı cıns ı etkılemek ıcın sözde calan ınsanlardan bende nefret edıyorm,bole tıplerı gorduqce ınsanın gıtar calası gelmıyo ozellıkle ınsan ıcınde
                      gitar ozeldir,gitar guxeldir

ben gitar calarken en saf,en icten ve en bakir duygularimi disa vuruyorm(en azindan bole hissediyorm) ve bundan dolayi ole herkesin onunde gitar calmam,kendimi cirilciplak hissederim en ozel seylerimi karsisinda gitar caldigim insanla paylasiyo hissederim bunun icin cogu zaman yanliz,cogu zaman benim icin ozel insanlarin karsisinda gitar calarim

kisacasi toplum icin sanat degil sanat icin sanat yapmak istiyorm

+1

Yorum

sanat için sanat mı?

Yorum

o zaman eğer çok iyi olamazsan ve mesleğinde buysa nasıl para kazanabilirsin... Ben şimdiye kadar hep kendim çalmaktan zevk duyduğum parçaları çaldım( Metal, klasik müzik gibi) ama şimdi çoğu pop parçalarından oluşan bir repertuar hazırlıyorum para kazanmak için. çünkü kimse klasik parça çaldığımda dinlemiyor ve senin durumun nedir bilemem sadece hobi olarak çalıyorsan o farklı tabi ama ben ders ücretlerimi ödemek için para kazanmalıyım ve kimsenin benim çalacağım klasik müziğe para vereceğini sanmıyorum.

Düzenleyen - Joe on 23/09/2005 21:14:11

Yorum

müzik para için yapılmaz,git başka birşey yap ama müziği karıştırma!!!

Yorum

yapılır çokta güzel yapılır... gel o zaman grubunla bana beleş çal her hafta 3 saat özel olsun...
                              ben günde 6-7 saat gitar çalıyorum sonra bir iki saatte armoni çalışıyorum. eeee şimdi ben müzikten başka hangi konuda kendimi bu kadar geliştirebilirimde o işten para kazanırım. başlarken tamam para kazanayım diye başlamadım ama şimdi neden zevk duyduğum bir mesleği seçmeyeyim? Ve bunun içinde, kendimi geliştirmek için yani para kazanıp ders almak için popta çalarım arabeskte. Başka bir işi yaptığımda hiç o kadar müzikle ilgilenemem. ..

Düzenleyen - Joe on 27/09/2005 09:23:51

Düzenleyen - Joe on 27/09/2005 09:40:20

Yorum

Çalışıyor...
                              X