Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DiMarzio Manyetikler?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bende American deluxe olduğu için S1 switch zarar görebilir belki pickguard değişiminde. İyi bi luthier lazım.

Yorum

• Humbucker olarak tavsiyem paf 36th dir çok güzel bir tonu var. Ya da Seymour Duncan Pearly Gates o da çok güzel. =)
      Son güncelleyen Prestigio; 16-05-2011, 19:28.

Yorum

• merhaba sevgili dostlar. forumdaki bu ilk mesajımla da herkesi selamlamış olayım.

ortamı biraz karıştırdım ama bu konuda çok derli toplu bir bilgiye ulaşamadım. şimdi soruma gelelim.

ibanez 350 ex gitarımı m-audio premobile ses kartına girerek çalmaktayım. guitar rig 5 ve amplitube 3 kullanarak aslında güzel tonlar da alıyorum. (hatta 15 wattlık fender amfimi ve zoom-707-II pedalımı da bu yüzden satılığa çıkardım).

malum sıkıntı; çok çok sevdiğim epey drive'lı tonlarda fena dip gürültüsü almam, mecburen noise gate'e yüklenmem ve akabindeki malum sustain kaybı... (pirizim topraklı, jaklarım altın suyu değil ama orta kaliteler)

şimdi gitarımın üzerindeki stok manyetikler inf4-inf 3 (aslında inf4 cidden güzel iş çıkarıyor). şeytan diyor ki şuna kapat iki tane dimarzio, köprüye dp, sapa evo... gürül gürül...

gelgelelim artık gitar çalışım sadece evde ve mecburen kulaklıkla olduğundan amfi almak gübi düşüncelerim yok. ama bu bahsettiğim amfi modelle programlarında (amplitube 3 ve rig 5) yeni taktıracağım dimarzio'lar çok büyük bi güzellik sunar mı... o bazı sert drive'lı tonlardaki dip gürültüsünü dibe inip böyle lülülülülüülü şeklinde su gibi tonu olan nurtopu gibi bi gitarımız olur mu...

aydınlatabilecek dostlarıma çok minnettar olacağım

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...