Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DiMarzio Manyetikler?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arkadaşlar ibanez rg350dx modeline bridge'e x2n düşündüm hem renk uyumu hem de rock tarzı bi soundum olduğu için...

Sizce neck'e ne takabilirim ; eğer bridge'de x2n takarsam.. ??? ( görünüşü seramik yani x2n gibi bi manyetik söylerseniz sevinirim.. = renk uyumuna çok dikkat ettiğim için.. )

Bu arada birde single manyetiği var, orası içinde fikir belirtirseniz sevinirim.. ( renk olarak yine beyaz olursa süper olur.. )

Değerli cevaplarınızı bekliyorum..

Düzenleyen - bad_devil_54 on 19/02/2008 13:08:06

Yorum

Arkadaşlar ibanez rg1570 için köprüden itibaren dimarzio super3, sh-3 ve super distortion nasıl sizce. Tarzım 80ler heavy metal. Çok esnek olmasına gerek yok önemli olan istediğimi versin soloda sağlam mid olsun. Neyse bunlar sizce iyi mi? Başka öneriniz varmı?

Yorum

ben bridgee fred necke paf joe taktm.çok güzel oldu. gitardan çıkardığım manyetkler emg olmasına rağmen daha iyi bi sustain aldm.bunuda gitarın sapının neck-tru olmaına ve manyetklerin kalitesinde bağlıyorm. emgler çok saert gelmeye başladı. yeni setim tam bi blues , classic rock canavarı oldu.

Yorum

D-sonic kullanan arkadaşlar! Bu manyetik nasıldır? Memnun musunuz? Almayı düşünüyorm. Yerine Steve's Special alsam da olur mu?

Yorum

Fena değiller ama biraz çıtayı yükseltmek ve karakteristik bir manyetik seti almak istedim. Cuma günü elimde olacaklar
            tone zone & paf pro ikilisinden memnun musunuz? tonları nasıl?

Yorum

Arkadaşlar dimarzio manyetikleri Ankarada nereden alabilirim?

Yorum

arkadaşlar doğru yerde soruyorumdur umarım sorumu ...
                Dimarzio Chopper(bridge) FastTrack 2 (middle and neck)
                Dimarzio Chopper(bridge)FastTrack2(middle)Dimarzio Cruiser(neck) hangisi birbirine daha uyumlu olur?

Yorum

Mydükkana D-sonic gelirse ilk ben alacam greedymemory arkadaşım, maalesef Dimarzio d-sonic, mydükkanda bulunmamakta, daha önce de bulunmadı, getirtebilirlerse eğer gerçekten çok makbule geçer

Yorum

Kıvılcım bana Air Norton sorduğum zaman bütün dimarzio manyetikler ekim sonu kasım başı gibi gelecek dedi. Bir de D-sonic montajı biraz acaip(miş). Bıçaklı kısmın nereye baktığı sese çok yansıyor(muş)

Yorum

Ben kıvılcımın tüneldeki dükkanına sormuştum yaklaşık 3 hafta önce. O zamandan beri değişiklik olmuş olması muhtemel tabi ama dolar tavan durumda, aralığa kadar da beklemek istiyorum ben

Yorum

Üzülecem gibi hem alırsam D-sonic ve air norton beraber almak istiyorum. Bir ihtimal sapa Breed alabilirim ancak Air Norton açık ara önde Bir de bu aralar para sıkıntım var, kursa okula falan gitti tüm sermayem

En kötü ihtimalle beklerim birkaç ay daha

edit: D-sonic ve air norton sende varmı bilmiyorum ama varsa acil sample koymanı istiyorum

Düzenleyen - The_Philosopher on 11/10/2008 16:23:02

Yorum

bende ibanez rg580 var. köprüde dimarzio tone zone kullanıyorum. kursta warlock çakması bir extreme gitarla harmonik denedim ve süper ses çıkıyordu ama aynı amfi, aynı ayarlarla benim tone zonedan o kadar kolay,güzel ve temiz harmonik alamıyorum. sebebi ne olabilir? o gitardan daha iyi harmonik çıkma gibi bir ihtimal var mı?

Yorum

Arkadaslar genel anlamda Deep Purple,Rainbow tarzı hard rock yapabilmek icin ibanez rg350dx'e yapacagınız tavsiyeler nedir dimarzio istiyorum, steve's special baktım hosuma gitti kopru icin sapta da air norton iyi gibi geldi gozume. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? Simdiden cok tesekkur ederim.

Yorum

arkadaşlar ben de dimarzio x2n düşünüyorum. metallica, slayer, cob, pantera, arada da opeth takılmayı seviyorum.. tarz derseniz işte bu =) şimdi x2n i köprüye koyduk sap a ne koyabiliriz ?? tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...

Yorum

Sapa D- activator koyarsın, **** köprü manyetiklerinden birisini... Çünkü X2N çok yüksek çıkışlıdır, sap manyetiğinin de onu biraz dengelemesi gerekir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X