Duyuru

Collapse
No announcement yet.

manyetik boyama ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Tutorial manyetik boyama ?

ya arkadaşlar ben bi' gaza geldim manyetiklerin kutuplarını CD kalemiyle boyadım ama içime kurt düştü, acaba yanlış mı yaptım ? yani tonda değişiklik yok ama yinede sorayım dedim

Keşke keçeli veya benzeri bir kalemle boyasaydın, cd kalemi çıkmıyor maalesef, ama tiner veya aseton da denemek gerekir.

Senin gini ben de gitarımın köprü manyetiğini keçeliyle boyamıştım EMG gibi duruyordu

Yorum

CD kalemlerinin arkasında silgimsi bir şey oluyor bazen.Onunla silebilirsin sıkıldığında.Onun haricinde bir şey olacağını sanmam.

Yorum

tamam sağolun ama karar verdim böyle duracak tüm manyetikler emg gibi artık tabi 10 m uzaktan anca

Yorum

manyetigin polimeri hassas oldugundan major etkilere sebep olabilir bu yaptıgın boyama olayı bu kadar basit olsaydı manyetigin yanında boyamadan keçeli kalem yollarlardı sende boyardın.

Yorum

Arkadaş CD kalemi kolonya ile çıkıyor. Manyetiğe zarar verir mi orasını bilemiyorum.

Yorum

kocaman_93 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Manyetiğe zarar verir mi orasını bilemiyorum.
              Sanmıyorum. Bende boyamıştım bir ara, bıraktığı leke dışında bir preoblem yaratmadı.

Yorum

ben manyetik kapaklarımı çıkarıp sprey boya ile boyasam olurmu ki?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X