Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hangi tarza hangi manyetik??

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arkadaşlar Cort x-5 im var.Başta biraz daha sert müzikler severdim ama şu anda daha hafif müzikler hard blues olabilir rock'n roll olabilir o türde yapıyorum.Gitarımı herhangi bir manyetik takviyesiyle blues canavarına dönüştürebilir miyim ? Yoksa ağacı işçiliği bunu kaldırmaz mı ? Manyetik düzeni H-S-H.Fakat biraz da korkum var açıkçası gitar sadece clean ton gitarı olsun da istemiyorum.Hem sert ton çalmam hem de bluesda da beni yüzüstü bırakmaması lazım.Bunu coil tap vs zaten sağlıyor gitar bu beklentini karşılar uğraşma daha fazlasını alamazsın mı diyorsunuz ? biri aydınlatabilirse beni güzel olur
    cevap yazabilirseniz güzel olur arkadaşlar

Yorum

Manyetik takviyesiyle olacak iş değil o. Senin ileride bir Gibson alman lazım :gitar:

Yorum

Bende de prs single cut var Kore yapımı. Portnoy tonları almak istiyorum ama gitarın tarzına pek gitmiyo dogrusu. Yinede manyetik önermeniz mümkün mü ?

Yorum

abi sert müzik yapacaksan ona göre bir amfi almalısın şu manyetik şöyledir demek doğru olmaz gitarın ağacından başlar kullanılan Cıvataya kadar gider o ayrı bir nakarat..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X