Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manyetiği kim takacak?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Evet , aslında yeni manyetiğin kabloları daha fazla.

Yorum

Bu manyetikleri ortalama kaç tl'ye değiştiriyorlar?Ve Adana'da değiştiren biryer var mıdır?

Yorum

Şimdi şöyle yapacaksın.. Öncelikle manyetiği aldığında zaten kırmızı ve beyaz kablo birbirine bağlı olması lazım eğer değilse sen bişekilde birleştir bantla falan. Ondan sonra resimde olduğu gibi yeşil ve dışında plastik olmayan gri kabloyu ses potansının arkasında bi sürü kablonun lehimli olduğu bir nokta göreceksin, işte o noktaya bu ikisini lehimle. Geriye bir tek siyah kalacak onuda 3, 5 yollu anahtara (artık sende hangisi varsa) lehimle.. İşlem tamam. Kolay gelsin

Yorum

umarım dediklerin işe yarar

Yorum

Merak etme dostum.. Bu manyetikten 3 kere taktım . Hata yapmazsan olur.

Yorum

Teşekkürler PoPKoRN ama siyah kabloyu nereye bağlayacağımı hala bulamadım ve sanırım bu yüzden hiç ses alamıyorum.

Yorum

Evet o yüzden ses alamıyorsun.. Siyahı manyetik seçme anahtarına bağlayacaksın.. Daha önceki manyetiğin kablosunu bu anahtarın neresinden söktüysen aynı yere siyahı lehimle.

Yorum

aslında benimde hiç aklıma gelmedi benim levent dostta bizim manyetiklerden kullanmıştı.. problemin devam ediyorsa leventation isimli üyeye özel mesaj atarakta bir takım bilgiler alabilirsin, ben tembelliğe devam..

Yorum

http://toadlike.googlepages.com/922L0012.jpg
                    http://toadlike.googlepages.com/922L0013.jpg
                    http://toadlike.googlepages.com/922L0014.jpg

Resimler kalitesiz, fakat yarın daha kaliteli resimler koymaya çalışacağım.Kırmızıyla işaretlediğim yerler beyaz-kırmızı kabloları takmam gereken yerler. Biri siyah kabloyu nereye takmam gerektiğini gösterebilir mi acaba?

Teşekkürler..

Yorum

manyetik kablolarını doğru bağlasan bile şasi kablolarını potansın üzerine lehimlemezsen ses alamazsın ben 1 hafta önce değiştirdim manyetiklerimi kendim taktım hangisi olduğu farketmez iki tane aktif ucu anahtara takıcaksın önceki manyetikleri çıkardığın yere... diğer uç veya uçları topraklama olan bi potansın üzerine lehimleyeceksin ben böyle yaptım %100 verim alıyorum. bi tavsiye etmek istedim kolay gelsin..

Yorum

dimarzio nun sitesinde manyetikleri nasıl bağlayacağını kabloları çizerek falan anlatmışlar isterseniz girip bir bakın yardımcı olabilir.

Yorum

ben de ibanez rg2620e gitarıma dimarzio d activator köprü manyetiği alacağım kendim takabilir miyim potans vs herşey uyumlu mudur kıvılcım müzikte 5 tl demiş arkadaş sene 2004 ken şuğan ne kadardır

Yorum

Arkadaşlar b.c. rich warlock gitarım var. 1 Adet Emg 81 sipariş ettim mydükkandan yarın sabah elimde olacak. Ama arkadaşlarım kafamı karıştırdı. 1 aktif 1 pasif olmaz diyorlar. Böyle birşey var mı? Ayrıca gitarda ne gibi değişiklikler yapmalıyım bu manyetiği takmak için?

Yorum

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Burada yapacak doğru düzgün gitarcı yok benim tarif etmem gerekecek.

Yorum

valla dostum ben d activator u taktırdım köprüye 10 liraya hatta takılırken de izledim benim ki pasif olmasına rağmen biraz zahmetliydi takması ama senin emg de potanslar jack girişi vs bazı şeylerin değişmesi gerek bi müzik dükkanına yaptırman en sağlıklısı bir de aktif pasif olayı var tabi keşke almadan iyice araştırsaydın.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X