Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manyetiği kim takacak?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Takan bir arkadaşım vardı,ama henüz dinleyemedim kendisini

Yorum

bende ibanez grg270b ye emg 81 takmayı düşünüyorum. şuan sadece köprü için param yetiyor sonra sap manyetiğinide alırım. takmak mesele işte kendim yapacam galiba birini bulamazsam.

Yorum

valla bende 81 alıp köprüyle başlamak istiyorum ama bunun 9v giriş olayı varmı yoksa direk taktırabiliyormuyuz normal manyetik gibi ??

Yorum

Arada cevap verildimi bilmiyorum ama ilk sayfada bir arkadaş lehim falan demiş sonra emg lafı geçmiş.En azından EMG 81 ve 85 lerde kabloların uçları hazır geliyor lehim falan yok yani
          Edit:Sonradan bir daha baktım ve gördümkü sadece volume,ton potları ile switch e lehimlemek gerekiyormuş

Düzenleyen - ColdFire_f on 01/11/2008 08:21:09

Yorum

js20 ye manyetik takviyesi düşünüyorum ne önerirsiniz?

Yorum

Manyetik Değişimi

Manyetikleri nasıl değiştireceğimi anlatan bir döküman aradım fakat bulamadım.Biraz bilgi verebilir misiniz? Yeni manyetik aldım fakat sanırım kabloları yanlış bağladım çünkü hiç ses alamıyorum.Eski manyetiklerime göre daha fazla kablosu var yenilerin. Teşekkürler...

Yorum

Dostum hangi manyetiği aldığını yazarsan ona göre bilgi verebilir arkadaşlar.

Yorum

bende artec super power almıştım, eski humbucker'ımın iki bağlantı kablosu olduğu halde onun hali hazırda dört adet olması herşeyi biribirine karıştırdı bende hiç uraşmadım.. cevap verebilecek bunu yanıtlayabilecek biri olursa bende sevinirim.. çünkü nasıl olsa kullanıcak gitarım var diye pintilik yapıp aylardır yaptırmadım zavallı gitar ve taptaze manyetik evde harcanıyor

Yorum

Artec Super Power aldığım manyetik.

Yorum

tahminlerim doğrultusunda aynı kaderi paylaşmaktayız sayın yeni üye denizaltı dostumla.. birileri yardıma koşarsa müteşekkür olacağım

Yorum

Burdaki bağlantının aynısını yapın. Artec in kablo renkleri buradakinin aynısı.

Yorum

@Solitary Cryogenic

Eheh, öyle gerçekten.Yanlız olmadığıma sevindim. xD

@PoPKoRN

Mesajların için teşekkür ederim.Biraz daha açıklayabilir misin? Mesela ben eski manyetiklerimden birine giden kabloyu kesmiştim sonra o kablonun içinde sadece beyaz bir kablo ve kaplamasız tel olduğunu görmüştüm , fakat yeni manyetiklerin kablolarını o kabloyla rastgele birleştirdiğimde çalışmadı.Bu birleştirme işlemi nasıl olmalı acaba?

Yorum

Sar, bantla **** lehimle. Lehim en sağlamı olur sanırım. Sarılacak bir durum varsa sarabilirsin de. Olmadı bantlayıp idare edebilirsin ancak 2 kabloyu tutturmak için yapılmış adaptörümsü şeyler vardı plastikten. Elektrikçiye git yarın derim ben, o halletsin sana lehim işini..

@Kuyumcular da yapıyorlar lehim ama oraya gitarla gitmen abzürt kaçabilir..

Yorum

Aslındı hangi kabloyu hangi kabloyla birleştireceğimi bilmiyorum , yoksa bir şekilde halledebilirdim.Cevap için teşekkürler...

Yorum

Renkler uymuyor mu?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse