Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EMG manyetikler ??

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• EMG manyetikler ??

emg81 manyetigi hakkinda bilgisi olan varmi acaba tonlari ibanezin tonlarindan guzelmidir ve ibanezin humbucker yerine takilabilirmi duyduguma gere metallica deep purple gibi guruplar kullaniyormus

Düzenleyen - armando on 13/12/2003 12:20:32

Dooru duymussun... Ayrıca slayer,nickelback filanda kullanıo... Bende böyle bir konu aççaktım açtıın iyi olmuş armando kardeş... Bu arada benimde sorularım var Fiyatı nedir...? Türkiyede nerde satılır? Bilen warsa yardımını esirgemesin yau))

Yorum

Blackmore da emg 81 kullanıyor....Malmsteen de emg kullanıyor ama bilmiyorum modelini fiyatı uygunsa al tabi 2 virtioz kullanıyo bu manyetoları

Yorum

Malmsteen Dimarzio HS3 kullaniyo buyuk cogunluk gitarlarinda benim bildigim,...

emg nerden cikti kine?

Yorum

ESP tüm gitarlarında,Ibanez gelişmiş serilerinde,Cort G290 da EMG serisi manyetikler kullanıyor.Çok kailtesli olması sesi olduğu gibi vermesi, avantajları arasında.Fiyatının çok pahalı oluşu dezavantajıdır.EMG ler genellikler hambucker olur.

Yorum

kim demis yngwie emg kullanıyo diye

Yorum

yahoodan aratırsanız cok ayrıntılı bilgi bulmak mümkün 83$ yazıyor emg 81 için cok sert tonları var ve biryerden bir sekilde bu manyetiklerin pille calıştıgını ogrendım gercekten esp gibi sirketler bundan kullanıyor

Yorum

EMG lerin üretim ve yapım aşamaları Japonya'da oluyormuş.Tercih edilmesinin ana sebebi teknolojisinin çok iyi olması.EMG manyetiği olan gitarlar fiyat olarak normalin çok üzerindedir.

Yorum

manyetık alacaksan dımarzıo al
                  ama emglerde dandık bıseye benzemıyo

Yorum

Ben EMG manyetik kullandim Bora Uslusoyun kendi gitarında var onda denedim gerçekten hoş ama fiyatını bilmiyorum. Ama bence DiMarzio Evolution al.

Yorum

Kalite Manyetikler araştırmalar yapmştm hakknda eğer ucuza bulursanız bizimle paylaşırsınız inşallah... =)

Ayrıca siyah bi x-2 ye Emg81 gider mi bence çok yakışır ilerde öyle yapmayı düşünüyorm...

Düzenleyen - Possessive_ on 25/12/2003 14:01:38

Yorum

EMG

hatirladiginiz kadariyla emg ile ilgi bir konu daha açmistik ve ben arastirdim ses dosyalarini buldum...

EMG81

CLEAN www.emgpickups.com/dowloads/mp3/EMG-81_bridge_clean.mp3

OVERDRIVE www.emgpickups.com/dowloads/mp3/EMG-81_bridge_dirty.mp3

yorumlariniz

Yorum

Linklerin doğru olduğuna emin misin? Farklı kaydet dedim hata verdi ,normal tıkladım açmadı...

Yorum

abi linkte bir hata war... Bendede açmadı...

Yorum

açılmıyo evet ama her açamayan da post yazmasın ya açamıyorum diye....

nyse açılmıyo ama ben yorumumu yapabilrm çünkü dinledim...
                              EMG manyetiklerin (modeli önemli diil) drive'ı eşsizdir ama clean tonlar için üzgünüm...
                              EMG 81 Kirk'ün kullandığı manyetikler bu arada.... Ayrıca Zakk Wylde da 81 kullanıyo... daha bi sürü kullanan var.. benim fikrim bu manyetikleri olan bi gitardan düzgün clean ton alabilmek için bi processor gerekli.... ama overdrive istenince manyetik budur !

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X