Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EMG manyetikler ??

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

5 sene önce almışsın ve bunu daha adam akıllı çalamıyorum diyorsun.Hiç çalışmadın mı yoksa kendini yetersiz mi görüyorsun.Eğer çalıştım ben yettiği kadar diyorsan gitarda problem olmalı, yenisini alınca adam akıllı çalarsın

Yorum

5 sene önce almışsın ve bunu daha adam akıllı çalamıyorum diyorsun.Hiç çalışmadın mı yoksa kendini yetersiz mi görüyorsun.Eğer çalıştım ben yettiği kadar diyorsan gitarda problem olmalı, yenisini alınca adam akıllı çalarsın
      arkaradaş 5sene önce aldım ama hiç oynamadım diyo yani 5 sene yatmış gitar 5 sene boyunca çalışmamış enazından aradaşın yazdığından bu çıkıyo okadar garipsememek lazım

Düzenleyen - slipknotcu_velet on 17/06/2007 16:36:29

Yorum

bende esp ltd ax-50 var manyetiğini değiştirecem emg 81 düşünüyorum.ama gitarda çift manyetik var sanırım sapa uzak olanın işlevi daha fazla sadece onu değiştirsem bir sorun olurmu (160 ytl az değil )

Düzenleyen - roope on 28/06/2007 18:14:57

Yorum

sorun olmaz

Yorum

Tam hatırlamıyorum ama ikisi arasında ağaç farkı da vardı galiba... k4 Alder x4 te maun olması lazım. Yine de bi kontrol et. Evet HZ ler pasif manyetik ama tam anlamıyla dimarzio havasında. Solo da ön plana çıkıyolar bu çok hoşuma gitti hzlerde.

Yorum

ben bi soru sorcam EMG manyetiklerin Clean tonları pek iyi degil diyorlar kullanan arkadaşlar sizce nasil ?
              EMG 81- ve EMG Hz

Yorum

slm arkadaşlar ibanez rg370dx e emg-81 taktırsam nasıl bir performans alırım bir de bu emg-81 lerin sıfır ve ikinci el fiyatları ortalama nekadardır

Yorum

çok güzel bi soru bende merak ediyorum

Yorum

Bakın Kardeşlerim Ben Babamın Aracılığıyla Edip Akbayramın,Sertab Erenerin Felan Gitaristi Gültekin Kaçarla Tanıştım Dedimki Abi Bende Fender Var Ben Sondaki Single Söksem Yerine Dimarzionun En İyi Hambackerını Taksam Ne Olur.Bana Sakın Orjinalini Elleme Dedi Ibanezde İyi Bir Gitar Ama EMG'yi Bizim Kıvılcım Müzik Var Oraya Sorayım Size Haber Veririm.

Saygılarımla

Yorum

slm arkadaşlar ibanez rg370dx e emg-81 taktırsam nasıl bir performans alırım bir de bu emg-81 lerin sıfır ve ikinci el fiyatları ortalama nekadardır
                      Aktif EMG'ler genelde Mahogany(Maun) gövdeli gitarlarda kendini gösterebilen manyetiklerdir,bakınız birçok maun gitarın manyetikleri EMG 81-60 veya 81-85'tir.Ayrıca RG370DX'in pasif manyetiklerini,deaktif hale getirmen gerekecektir 81'i taktıktan sonra çünkü pasif+aktif pek iyi sonuçlar verdiği söylenemiyor.
                      Fiyatlara gelince EMG 81'in sıfırının 150-160 ytl civarında,ikinci elide 100-120 civarında olması gerekir

Yorum

arkadaslar bu evanscence in eski gitaristi ben moody nin jacksonu hangi model?? bunda aktif emg ler mi var yoksa pasif manyetik mi var...
                        gitar alacagim.. ama manyetiklerde takildim.. emg 81 85 li bi gitar mi alsam yoksa emg hz li mi??

tarzim rock,hard rock,alternatif rock ve nu metaldir. trash metali falan pek sevmiyorum...

Yorum

diyenler bence yanlış demişler ben yaklaşık 8 aydır emg hz kullanıyorum gayet iyi clean tonlarda emg hz pasif magnetik oldugu için gitarın agacı ne kadar iyi ise o kadar güzel ton alabiliyorsun, aktif emg leri clean tonlarını metalica nın parcalarındaki gibi (fade to black in başı) yani emg alınca sert bi clean ton elde edecen diye bi şey yok

Yorum

arkadaşlar ben emg humbucker manyetik takmak istiyorum cort x-2 gitarıma ne dersiniz x-2 ye emg humbucker manyetik gider mi ??giderse kim takmalı ?kendimiz takabilir miyiz? fiyatları ne kadardır ??yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum

arkadaşım bence emg magnetik cort x2 ye iyi gitmez çünkü onun fiyatı cort x-2 ye ödeyecegin fiyat kadar fazla onun yerine cortun çok güzel evl k4 veya k6 modelleri var onları düşün cort x2 için emg magnetik degmez bence

Yorum

modifiyeye deymez diyosun yani doğru aslında onun yerine bi de cort evlx-4 var onu çok beğenmiştim ben geçen gün mydukkan da

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X