Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EMG manyetikler ??

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

tamam onder kusura bakma ya ben yanlis anlamisim
    hani öyle "bu ne gaz" falan diyince bi an öyle oldu yani..
    tabi cnm onlarin amfileri resmen ses kusuyo tabii, benim ki ufacik tefecik kalir ama hani bi processorle birlikte iken daha iyi olur die düsündüm ama dedigim gibi gitar kötü oldugu için yatirim yapmak iyi olmaz dedim, onun hakkinda fikir alayım dedim.. yani insallah ilerde iyi bi gitar alicam, allah izin verirse KH2-Vintage (nickle benzerlik var ama olsun) alicam, üniversiteye girince... hayalim o.. ama ates pahasi, yani türkiyede €2800 diim..
    neyse yardimin için saol, yanlis anladigim için kusura bakma.. eyw.
    yok kusura bakacak bir?ey yok
    sonuçta zaten pickup sonradan sökülebilir ayry satylabilir ya da bir ba?ka gitara da aktarylabilir
    yani bo?a yatyrym olmaz hiçbir zaman

Yorum

ok eyw...

Yorum

Beyler EMG81 aldy?ynyzda gitarynyzyn clean tarafyna da felç indirmi? olursunuz. Sonra metallica'nyn o mükemmel clean tonlary yalan olur. Syrf sert olsun diye yazyk etmeyin, çünkü 81'ler distortionda bile geni? ses vermiyo. Yllede metallica distortionu olsun diyosanyz bilemem ama ben olsam Seymour Duncan'dan vazgeçmem (Invader mesela bayaa iyi)

Yorum

tabi haklisin sound konusunda, sonuçta o adamlar bir sürü alet, efekt fln kullaniyo o soundlar için.. amfilerde cabasi
          yani daha iyi sustain, ve heavy sound için daha iyi olur die düsündüm.. sonuçta ibanez'in standart manyetiklerinden daha iyidir

Yorum

tabi haklisin sound konusunda, sonuçta o adamlar bir sürü alet, efekt fln kullaniyo o soundlar için.. amfilerde cabasi
            yani daha iyi sustain, ve heavy sound için daha iyi olur die düsündüm.. sonuçta ibanez'in standart manyetiklerinden daha iyidir
            yalnyz dikkat et tüm potlar , çyky? jack'i falan hepsi de?i?ecek (emglerde böyle)
            zaten hazyr ba?ly set halinde geliyor ama senin gitaryn üzerindekileri sökmen ya da bilen birine yaptyrman gerek

birde pil takylacak tabii ki bunuda gövde içinde müsait bir yere koyacaksyn..

Yorum

Türkiyede Emg manyetik bula bir mucize sayylabilir..Emg 81 ise Türkiyede satylyrsa iyi bir tahminle 120$ olur..De?mez..Düzgün bi processor al daha iyi..amerikada tanydyk varsa getirtebilirsin çok ucua gelecektir(iki tanesi 120$ falan olur)

Yorum

http://www.emgpickups.com/downloads/EMGPriceList04.pdf

Yorum

Türkiyede Emg manyetik bula bir mucize sayylabilir..Emg 81 ise Türkiyede satylyrsa iyi bir tahminle 120$ olur..De?mez..Düzgün bi processor al daha iyi..amerikada tanydyk varsa getirtebilirsin çok ucua gelecektir(iki tanesi 120$ falan olur)
                  EMG'lerin amerika liste fiyaty 124 dolar saty? fiyaty ise 98 dolar... Dolayysyyla türkiye'de 120 dolara bulmak bile kolay de?il. amerika'dan ise 120 dolara iki tane almak imkansyz... EMG manyetikler amerikan maly oldu?u için ucuzlamyyor gittikçe artyyor fiyatlary.

Yorum

aslynda ben kullanylmy? alabilece?ini dü?ündüm ki amerikada bunun piyassy ****?y canly..aktif manyetik gazyna alynyp sonra bu ne be clean tonlary ölü ne biçim manyetik deyip satylyyor..e-bay da flan görebilirsiniz bu söylediklerimi..

ilk zamanynda bu 81 ler 100$ falandy amma pahaly olmu?..

Yorum

arkadaslar esp ltd ex-50 gitarimi emg 80/60 kombinasyonuyla manyetiklerini degistirmek istiyorum. ritim gitar icin idal kombinayon bu, James Hetfield`in kullandigi da bu kombinasyon fakat sorularim olacak bilenlere.
                      1- ex 50 de activin pilleri icin bosluk varmdir?
                      2 magzada paketin ustunde emg 60 long shaft yaziyor. bu modelin normal 60 farki ne? ex 50 ye olurmu?
                      bi yardim)))

Yorum

Mrb arkadaşlar.Bundan 5 ay önce Pera müzikten Kirk Hammett serisi KH-202 model gitarı aldım.ilk başta aldığımda pek birşey farketmemiştim çünkü sürekli evde çalışıyordum.Daha sonra stüdyoya gittiğimde anfinin sesini açınca o çıldırtıcı sesle karşılarştım.Ya bilmiyorum acaba manyetiklerlerlemi alakalı?Olmasa bile genede problemin çözümünü açıklarsanız çok sevinirim.Problem şuki Hani elektro gitarı mikrofonun veya anfinin yanına yaklaştırınca böyle baş ağrıtıcı bi ses çıkarırya.gitar resmen bağırır ince bir ses çıkarır hani.işte bende Overdriveda sesi yarısına kadar açtığımda bu problem olmaya başlıyo.ve ne saçmalıksa tellere vururken değil.Gitarın tellerini elimle susturduğum anda bağırmaya başlıyo kesintisiz olarak.sürekli o ses çıkıyo.ve anfi ile pedaldan en az 5 metre uzaklaştığım halde.Yani pedaldan veya anfiden olduğunu sanmıyorum.çünkü başka gitar taktığımda bu ses çıkmıyor.Pedalım Digitech GNX2,Amfi Marshall MG30DFX...

Şunu tekrar hatırlatmak istiyorum Clean tonda olmuyor.Distortion açtığımda bu problemle karşılaşıyorum.Mümkünse Emg 81 alacam.sanırım zuhalmüzik distiribitörmüş.Gerçekten yardımcı olursanız çok sevinirim.Sorun başka bişeyden kaynaklanınyorsa boşuna masraf yapmıyayım.

Yorum

emg hz ler pasif manyetiklerdir,bu kadar kötü olduklarını bilmiyordum..güçlü bir noise gate kullan bence ve çalmazken gitarın üzerinden sesleri kapatmaya alış çok seri bir şekilde çünkü konser bar fln her yerde bu problemle karşılaşabilirsin..

kolay gelsin..

Yorum

Tondandır bence, çünkü HZ'ler kesinlikle o kadar dandik manyetikler değil, ya çift distortion açıktır, ya da amfide ya da potanslarında bir şey vardır.

Yorum

Tondandır bence, çünkü HZ'ler kesinlikle o kadar dandik manyetikler değil, ya çift distortion açıktır, ya da amfide ya da potanslarında bir şey vardır.
                              Anfi veya distortionla alakası olabilceğini sanmıyorum.dediğim gibi başka gitar bağladığımda bu problem olmuyor.ya valla anlayamadım.ne olabilirki tozmu kaçtı içine manyetiğin ne oldu?fazla anladığım konular değilki bunlar genede çok teşekkür ederim.

Yorum

gençler slm, ben cok detaya incem, oncelikle şunu soleyim ben sert ton istiyorum ve aktif manyetiğin tahtanın karakteristik tonunu yok etmesi beni hiç ilgilendirmio sadece kirk sololarında duyduğumuz gibi solonun her ayrıntısı dıyulsun harmonikler güçlü olsun yani ses o kadar baterinin basın içinde one cıksın amfiyi yırtsın istiyorum o zaman aktif manyetik didiğinizi duyar gibiyim ama internet sitesinde pasif seymourrların sesi aktif emglere gore cok daha parlak duyulo sizce hangisini uygun

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X