Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Humbucker Single?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Sap manyetiğini genellikle solo atarken alt tellere geçerken kullan..Aşırı tizi kesiyor..Ama üst 3 telde ritim atarken köprüyü kullan...Ve metal tonları istiyorsan alacaksın 2-3 pedal..Bak nasıl alıyorsun istediğin tonlarıBen kendi pedallarımla(Snarling Dogs hariç)İstediğim tonları birebir yakalıyorum...Gerçi hoş bunda amfi,gitardan kaynaklanıyor..Ama eğer biyerlere çıkacaksan ya da tam olarak tatmin olmak istiyorsan pedal al...

Düzenleyen - thisrakgldmn on 18/11/2008 16:22:55

Yorum

tmm dostum saol pedal fiyatları nekadardır ?

Yorum

tmm dostum saol pedal fiyatları nekadardır ?
        Pedalına göre değişir

Yorum

işimi gorecek bi metallica tonu alabilecegim bir pedal vb aletler

Yorum

Mesela bende Carl Martin Crush Zone,Boss CS3 var...Ve istediğim Metallica soundlarına çok yaklaşıyorum hatta ucundan tutuyorum...Birde GE7...Bu 3 pedalı alırsan çok çok iyi soundlar yakalayabilirsin...Ama Şu durumda kendini geliştirmen çok daha önemli...Bence kendini geliştirmeye daha çok zaman ayır...

Yorum

Heavy biraz da trash civarlarında takılıyorsan ve amfinin drive kanalı istediğini vermiyorsa, electro-harmonix nano muff ya da bir prosesör alıp biraz sesini düzeltebilirsin ama önceliğin uzun bir süre kendini geliştirme olsun, teknik açıdan geliştir, armoni bilgini geliştir ki çoğumuzun eksiktir bu kısım ondan sonra istediğin ekipmanı dizmeye başla

Yorum

tmm sağolun cok isime yaradı bu bilgiler saolunnn

Yorum

ritim için single şart mı(clean ritim)?

Yorum

Arkadaşlar Çift Humbucker ile Çift Humbucker+Single'ın arasında ne tür farklar vardır, Sadece Çift humbucker olanlara karşı dezavantajı var mıdır? Yoksa bir single'ın daha olmasının zararı olmaz mı?

Yorum

ErdeN isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar Çift Humbucker ile Çift Humbucker+Single'ın arasında ne tür farklar vardır, Sadece Çift humbucker olanlara karşı dezavantajı var mıdır? Yoksa bir single'ın daha olmasının zararı olmaz mı?
                      dezavantaj olmaz aksine avantaj olur ton zenginliği açısından

benim soruya cevap alamadım :S

Yorum

benimde merak ettigim humbucker single dizilişi ve sayısı ne anlamda önemli....mesela humbecker single humbucker single olunca ne oluyor...veya 2 hum 1 single....

Yorum

gtrc isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          peki bunların kullanıldıkları müzik türleri nelerdir? yani hangi tür müzikte humbucker hangisinde single kullanılır?

Humbucker yani hambakır manyetikler metal, hard rock ve benzeri sert tonlara sahip müzik türlerinde kullanılır.

Single ise yumuşak, clean tonlar için soft müzikler için.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X