Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manyetik - Tavsiyeleriniz

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bende cin squier strat var 3 tane single manyetik var,satriani malmsteen tonlarini seviyorum,hangi manyetiklerden almam gerekir o tonlari yakalamam icin,hepsini degistireyim mi manyetiklerin,uygun manyetik modelleri ve ortalama fiyatlarini yazarsaniz sevinirim,**** gitari degistirmeme gerek var mi o tonlari cin squier strat da yakalayabilir miyim arkadaslar?

Yorum

satriani tonu için paf pro diyeceğim fakat bunun single'ı yok. malmsteen manyetikleriyle (hs2 yjm) gitarının tonunu iyileştirebilirsin ama o da bir yere kadar.

Yorum

daha önceki cevaplardan birinde kafama takılan bir şey olmuşt da sormaya fırsat bulamamıştım sonra kaynadı gitti şimdi tekrar göz atınca aklıma geldi bu dimarzio cruiser a falan single devresi tak demişti bir arkadaş da butam olarak nasıl bir şey biraz daha açıklayabilir misiniz,dışardan bir tap coil olayı gibi falan mı yoksa manyetiği tamamen single mı yapıyor ayrıca külfetli mi nasıl yapılır biraz daha açarsanız sevinirim

Yorum

yjm serisi malsteen tarzı dışında hiçbir tarz için uygun değil maalesef. switch i yukarı kaldırır mekanik yapar sweap atarsın başka bi halt olmaz o manyetikten.
          Tamamen yanlış. Ben kendim middle ve neck pozisyonunda kullanıyorum. Başka haltlara yaradığına bizzat şahidim. Heavy Metal, hard rock, crunchy tonlarda da başarılı.

Yorum

beyler ben de ltd m50 gitar var gitarımı değiştirmeyi düşünüyordum ama bir şey aklımı çeldi her neyse sizce gitarın üstündeki lh100 manyetikler yeterli mi yeterli değilse bana bi manyetik öneribilirsiniz seymour duncan olsun böyle istediğim ton kes kin olsun yani solo gitar tonuna sahip sert bit tona sahip bi manyetik olsun herhalde tam bilmiyorum ama okuduklarıma göre köprü manyetiği olucak sağolun şimdiden

Yorum

selam beyler uzun zamandır forumu takip etmeme ragmen kismet buguneymis.

elimde Ibanez GRG-270B var. ama malumunuz artik verdigi tonlar sarmamaya basladi. neck ve brigde pozisyonlarindaki manyetikleri degistirmeyi dusunuyorum. distortion gercekten onemli benim icin ama ayni zamanda sicak tonlarla soloda bana eslik edicek bir manyetik daha lazim.

bridge - HS-2

neck - tone zone dusunuyorum ne dersiniz ?

Yorum

slm arkdaslar. . . ben gitar alacagim. EMG HZ manyetikli DKMG mi yoksa seymour duncan li DK2 mi alsam. . tarzim hard rock , nu-metal gibisinden ama clear ton da iyi olsun biraz. arasira nothing else matter calmayi dusunuyom da

Yorum

Merhaba arkadaşlar ben ibanez gitar alcam... RG2550EX veya RG2570Dx e o kadar para werceeime aynı agactan yapılmıs olan RG350ex (tipide güzel) alıp manyetiqlerini deistirmeq istiyorum (H-S-H)...
                  Parasi on planda diil ne manyetqler onerirsiniz.... muzik olarak da hard-rock,Blues,İron maiden birazda steve vai tarzı...Herseyi calabileceim bi gitar olacaq... Hangi manyetiq!?

Düzenleyen - pesimistcan on 24/06/2007 15:41:32

Yorum

Abiler KE3 kelly nin manyetikleri nasıl js30 unki nasıl js30 ucuz ama nasıl gitar bi zahmet söylerseniz

Yorum

YA SLM BEYLER BEN BU FORUM A YENİ ÜYE OLDUM BENIM ELEKTRO GİTARLA 1 YILLIK UGRASIM VAR YA WASBURNX11 AKTİF EMG TAKILIRMI ORN:EMG81 fln..]

Yorum

Önce gitarı değiştir.Orta seviye bir gitar al en azından,bence değmez ona emg taktırmaya.

Ayrıca forumda büyük harf yasak

Yorum

Slm arkadaşlar bende ibanez rg-370 var... tonu sarmamaya başladı..lead gitar tonu istiyorum. iron maiden,trivium,slayer,metallica gibi grupla ve malmsteen, satriani gibi gitaristlerden çalışıyorum.fakat gitar donanımları konusunda eksiğim. bana bu tonlara ait.. önerebileceğiniz manyetikler neler?

Yorum

üst modellerden çıkma dimarzio/ibz manyetik seti ucuz bir alternatif olur

Yorum

Steve's Special ve PAF joe alsam nasıl olur sizce?

Düzenleyen - M-meliih on 13/05/2008 15:11:42

Yorum

Merheba arkdaşlar konuyu gördüm hemen üye oldum bnde manyetik düşünmekteyim şöyle bir şey var aklımda sizinde tavsiyelerinizi almak isterim arkadaşlar Fender stratocaster var üstüne çift humbucker seymour duncan takmayı ve orta kısıma ise dimarzio vurtial solo single manyetik koymayı düşünüyorum tuşe ayarlarından 1 i çift humbucker da biri ise tek single ye geçiş olarak düşünüyorum solo tonlarında tek single çalışıcak sert ritimler içinde humbuckerlar sizce nasıl bir iş olabilir? çok aşırı bilgimde olmadığı için bilgim kadarıyla böyle bişeyin iyi olabiliceğini düşündüm gitarla her tarza gidebilcek tonlar aradığım için böyle bir düşünceye sahibim sizin düşüncelerinizi almak beni mutlu eder ??

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X