Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seymour Duncan

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

slash de seymour kullaniyormus. o hangi modeli kullaniyor?
    aph-1 bridge ve neck olarak.neredeyse bütün gitarlarında aynı manyetikler var.
    Ben kendime özel yapım gitar yaptıracağım ama doğru seçimmi bilmiyorum. Her tarza uygun olarak tasarlanacak bu yüzden hsh diziliminde aph-1 bridge scr-1 middle vesh-2 neck pozisyonunda kullanıcağım. Sizce uygun mu?

Türkçe kullanımına özen gösterin. Büyük harf kullanımına özen gösterin. Cümleler arasında boşluk bırakın.
    Son güncelleyen canKUTTT; 08-05-2009, 14:18.

Yorum

arkadaşlar bi les paul tarzı bi sx alıp üzerine modifye yapmayı düşünüyorum(sx GG1 CUS)..ama nasıl bi humbucker alsam hiç bi bilgim yok..biraz baktımda sh6 fazlamı sert gelir gitara..**** single takılırmı bu tip kasalara.çünkü iki yer var bu gitarlarda.yani anladıım kadarıyla iki tane humbucker takılabiliyo.amacım hem clean tonlarda ii bişiyler yakalamak hemde dist.ii olması...**** bu konuda pek bi bilgim yokta yanlış bişiy söylemissem kusura bakmayın.(ve mümkünse dalga geçmeyin )

Düzenleyen - scOrp on 14/09/2008 06:11:16

Düzenleyen - scOrp on 14/09/2008 06:12:54

Yorum

Tavsiyem kesinlikle sx ya da onun gibi bi gitar almamandır. Kasaya kafan takılmasın kasası ii olsun nasıl olsa manyetik modifiyesi yaparak gitarın tonunu iyileştirebilirim diyebilirsin ama ya klavyenin rahatlığını, ağacın kalitesini nasıl iyileştireceksin... Seni gitar çalmaktan bile soğutabilir...
        Sana tavsiyem Ibanez grg170 ve yanında yine Ibazen tbx15r almandır. 2 gün önce bir arkadaşıma aldım bu ikiliyi. Gitar çok rahat zaten. Seni kesinlikle gitardan soğutmaz Ibanez amfiye gelincede ben kesinlikle böyle 15W bi amfi görmedim. Tonları çok iyi ve üzerinde nasıl bir hoparlör varsa basları çok iyi erebiliyor... Bu ikiliyi alıp sonradan gitarın üzerine manyetik takviyesi yapabilirsin

Yorum

Arkadaslar ben gitarimla ilgili bikac degisiklik yapmak istiyorum. Gitarim washburn WI66PROG ve manyetikleri seymour duncan P-90 ama ben istedigim sesi tam olarak alamiyorum bu gitardan ve manyetikleri degistirmek istiyorum. Caldigim tur genelde classic rock ve blues. Sizce bu tarza ve bu kasaya Seymour Duncan Alnico II pro gider mi ve bu manyetikleri nereden edinebilirim?

Yorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben seymour duncan sh-4 ve sh-2 almak istiyorum b.c.rich revenge warlock gitarıma taktıracapım sert müzikten hoşlanuyorum bu manyetikler gitarıma uyarmı ve yeterince sert ve clean tonu iyi bir ton elde edebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum

blacking07 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar lütfen yardım edin ben seymour duncan sh-4 ve sh-2 almak istiyorum b.c.rich revenge warlock gitarıma taktıracapım sert müzikten hoşlanuyorum bu manyetikler gitarıma uyarmı ve yeterince sert ve clean tonu iyi bir ton elde edebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim
              Sh-4 ü köprüye mi takmayı düşünmüştün? Benim tavsiyem Jbtb4 ü köprüye sapa ise sh-2 takmandır. Daha iyi bir kombine olur. Ayrıca daha değişik kombineler düşünüyorsan yüksek çıkışlı manyetiği köprüye,köprüye kıyasla daha düşük çıkışa sahip olan manyetiği de sapa takmalısın ki verim alasın.

Yorum

Arkadaşım soruna cevap yazdım yukardaki mesajıma bak. Bu mesajını da sil ya da ben sileyim. Biraz takip edin forumu.

Yorum

'89 yapım bir Charvel Charvette 270 gitarım var. Köprü manyetiği Seymour Duncan SH-1 '59. Orta ve sapta stock Charvel manyetikler var. Orta manyetiği Seymour Duncan Vintage Rails, sap manyetiğinide Seymour Duncan Cool Rails ile değiştirmeyi düşünüyorum. Bu gitarla classic rock, heavy rock, blues ve rock tarzlarında çalacağım. Görüşleriniz nelerdir bu modifikasyon hakkında ? Yoksa bunların dışında başka modellerimi önerirsiniz ? Teşekkürler..

Yorum

Seymour Duncan BLACKOUTS AHB1 - AHB2

Seymour Duncan BLACKOUTS AHB1 - AHB2

türkiyede bu manyetikleri satan biri yok mu ya aylardır arıyorum sormadığım yer kalmadı...

Yorum

Sanırım yok getiren. Ben de pek rastlamadım.

Yorum

seymour duncan ları kıvılcım getiriyordu ama şimdi onlarda zor durumdaymıs galiba ondan bu aralar getirmezler

Yorum

Arkadaşlar lütfen yardım edin,
                          Aranızda EMG 81 , Seymour Duncan SH - 14 Custom 5 Humbucker veya SH12 Screamin Demon kullananlar yazsın.
                          Elimde İbanez RG 1570 elektro gitar var,yeni aldım.
                          Manyetiklerini degistirmem lazım İron Maiden , Hammerfall , Rammstein ' ın tonlarını elde etmek istiyorum. Power Metal , Rock ve Heavy Metal calmak istiyorum.
                          -Bana göre manyetik önerir misiniz?
                          -Anfim de sağlam ona göre (:

Yorum

sh-14 vintage agırlıklı metal icin uygun oldugunu dusunmuyorum sh-6 veya dimebucker denemelisin daha uygun olur

Yorum

Seymour duncan sh 11 b hakkında bilgisi olan varmı...

Yorum

Arkadaşlar peki sh13 un yanında sapa koymak için en uygun manyetik ne olur?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X