Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Seymour Duncan

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

arkadaslar ben de bir jackson alacagim amerikadan. acaba emg li DKMG mi daha iyi yoksa seymour duncan li , DK2 mi. tarzim hem nu-metal hem de solo atmak isterim .. yapabilirsem ki bir gun yapacagim

Yorum

oncelikle merhaba ;

benim sx marka telecaster kasa bir gitarim var,acaba seymour duncan in telecaster lar icin ozel urettigi manyetikler varmis onlari taksam daha iyi performans alirmiyim? bazilari zaten gitar cok iyi bi sey degil pek fazla bi sey bekleme gibisinden seyler diyo,bazilar taksan canavar olur falan diyo kafam karisti biraz yardimci olursaniz sevinirim

almak istedigim manyetikler bunlar

http://mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=685&gid=288

ve

http://mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=691&gid=288

Yorum

full shred 10 ve sh-2 jazz neck uyumlu olur mu ?

Yorum

arkadaşlar cort z42 gitarım ve laney lx35r amfim var. geçenlerde bir sd-1 aldım pedal olarak başlarda amfiyle beraber olsun tek başına clean kanalda olsun tatmin etti fakat sonradan hoşuma gitmemeye başladı, bende elimdeki kalan parayla ne yapsam diye düşündüm uzun uzun

şimdi gitara '59 (sh1) ve duncan custom (sh5) almayı düşündüm sizce manyetikleri alayım mı yoksa pedallarla mı devam edeyim o paraya manyetikler çok katkı sağlarmı sizce

Düzenleyen - AlyonE on 06/06/2007 23:53:22

Yorum

bence manyetikleri upgrade et sonra 3-5 kuruş biriktirdikçe pedal alırsın, birikir onlar zamanla

Yorum

seymour duncan screamin' demon ve seymour duncan custom custom manyetikleri uyumlumu ??

Yorum

Arkadaşlar benim cort g 254 gitarım HSS şeklindevar epey düşündüm de yeni gitar almaktan vazgeçtim fakat gitar ditortionlarda azcık zayif kalıyor bu yüzden manyetik takviyesi yapmayı düşünüyorum rahatlık olarak da memnunum gitardan seviyorum yani. Bi tane köprü için humbucker bir tane de neck pozisyonuna single manyetik önerisi istiyorum sizden ben biraz baktım bir kaç tane sesini beğendiğim oldu bu arada seymour takmak istiyorum seslerini daha çok beğeniyorum .
                Köprü için;
                sh-2 jazz
                sh-13 dimebucker
                sh-6 duncan distortion
                sh-5 duncan custom
                Sap için;
                shr-1 hot rails
                scr-1 cool rails
                İstediğim şey köprü de yüksek distortion metal tonları ve keskin olmalı bi de soloda da kuvvetli olmasını istiyorum sap da ise sıcak solo tonları ve sağlam clean tavsiyeleriniz nedir? arkadaşlar simdiden tesekkurler.

Yorum

Arkadaslar ben Dimebucker ariyorum Istanbul'da baktim tunelde falan bulamadim nerede bulabilirim acaba bilen var mi? Dimebucker dedigim SH-13 modeli uzeri cizgili olan cift kafali manyetik.. Bunlari ist.da kim satiyor acaba birisi soyleyebilirse minnatar kalacam.

Yorum

Böyle soruyorsunuz ama hiç bilen yok galiba

Yorum

selamlar,
                      bende mexica bi strat aldim gecenlerde,bridge pick up ini humbuckerla degistirmek niyetindeyim.istedigim guclu distortion ve saglam bi sustain.gerektiginde metall falan icin uygun bisey olsun.emg,dimarzio ve s.duncan lari sitelerinden arastirdim.sh-4 veya tb-4 iyi gibi geldi sizin fikriniz nedir.bi kac gun icinde alacam insallah.yardimlarinizi tavsiyelerinizi bekliyorum
                      saygilar

Yorum

emg hz tonlarını seymour duncan da hangi manyetikte daha yakın alırız ? ve harmonikler nasıl çıkıyor seymour duncanlarda

Yorum

İbanez rg1570 en çok hangi model gider arkadaşlar tarz olarak death-thrash neck kısmındada tatlı tonlar alabileceğim? bir de sh-4 ile tb-4 arasındaki fark ne.

Yorum

emg hz tonlarını burda arama bence

ama seymour duncanın harmoniklerinin muhteşem olduğunu söyleyebilirim tarzını ve neler istediğini yazarsan daha çok yardımcı olunabilir emotech

rockınboy köprüye sh-2 hariç diğerlerini takabilirsin sh-2 takarsan metal yapamazsın sap için de hot railsi öneririm gerçi cool railsi denemedim hiç.

bende bir soru sorucam sh-1 '59 da coil tap olmuyor mu? kablosu yüzünden olmuyor diye duydum da emin olayım dedim

sh-4 ile tb-4 arasında sadece ufak bir boyut ve görüntü farkı var sanırsam sesi falan aynı. death trash için de Livewire™ Metal LW-HMET manyetiğini taktırırsan alasını yaparsın. gerçi aktif bunlar kasayı oydurmak gerekir. pasif olsun diyorsan sh-13 dimebucker köprüye necke de sh-2 falan olur sanırsam.

Düzenleyen - uurdmc on 18/10/2007 13:05:07

Yorum

Livewire™ Metal LW-HMET ,sh-13 demişsinde uurdmc bunlar türkiyede satılıyormu satılıyorsa nerde birde seymour duncanın dispritrü kim

Yorum

yazdıktan sonra hemen gidip tünele baktım. dükkanın ismini hatırlamıyorum da fender distributörü olan biyer vardı orası satıyor. ancak elinde hiç kalmamış 1 ay sonra falan gelir diyolar. sh-13 satılıyor diye biliyorumda diğerinden emin değilim. en iyi ihtimalle sh-13 bulamassan sh-8 takarsın.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X