Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Single manyetik yuvasına humbucker manyetik

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Lütiye Single manyetik yuvasına humbucker manyetik

Arkdaşlar benim dandik bir elektro gitarım var ve bu dandik gitarda 1 single 1 humbucker manyetik var, ben bu single yerine humbucker manyetik takmak istiyorum nasıl yapabilirim, iki manyetiği birden değiştirmem gerekirmi yoksa sadece single değiştirsem yetermi birde hangi manyetiği önerirsiniz? Şimdiden sağolun..
    Son güncelleyen yutup123458; 19-09-2010, 22:51.

Single Manyetik Yerine Humbucker Manyetik?

Arkdaşlar benim dandik bir elektro gitarım var ve bu dandik gitarda 1 single 1 humbucker manyetik war, ben bu single yerine humbucker manyetik takmak istiyorum nasıl yapabilirim, iki manyetiği birden değiştirmem gerekirmi yoksa sadece single değiştirsem yetermi birde hangi manyetiği önerirsiniz? Şimdiden sağolun..

Yorum

Dandikse eğer gitarın bence hiç böyle şeylerle uğraşma. Manyetik takviyesi yerine iyi bir amfiden çok daha iyi verim alırsın.

Yorum

kötü bir gitarın varsa hiç yaklaşma bile böyle birşeye daha iyi bir gitar al olsun bitsin

Yorum

humbucker , iki tane arka arkaya konulmuş single manyetikten oluşur. senin single yuvana humbucker sığmaz ama pahalı da olsa bunun bi çözümü vardı. nasıl yapıldığından emin değilim ama değmeyeceğini biliyorum. humbucker tavsiyesi istemişsin emg manyetikler çok kalitelidir.

Yorum

singe yerine humbucker takılıyor hemde pickguard değiştirilmeden.seymour duncan markasıydı sanırım.singe boyutunda humbuckerları var ama pahalıdır.bana kalırsa arkadaşlar haklı.yani en az 100 er ytl vereceksin tanesine manyetiklerin.200 ytl ucuz bir gitara harcama derim ben.eskisini sat 200 üstüne koy daha iyi bir şey al

Yorum

gitar biraz dandik ***, 150 liraya almıştım 0 gitar resmini koyayım bu arada yeni fark ettim 2 single 1 humbucker warmış alttaki single'ı da humbucker yapmak istiyorum ortada singe olsun hoş olur vai gibi, resminide koyayım

yardımcı olan ya da olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler
              Son güncelleyen crazyknight; 07-01-2009, 15:10.

Yorum

alacagın manyetik gitarın fiyatında olacak dostum hiç gerek yok bu gitara tel bile almam ben sen gitar al en iyisi
                Son güncelleyen bodominheaven; 07-01-2009, 17:08.

Yorum

gitar alalımda öğrenci adamız bunu bile zor aldım ya malum krizde teğet geçti dolar tavan yaptı biraz zor yani

Yorum

teğet geçmedi resmen üstümüzden geçti dolar paranı biriktir iyi bir gitar al sonra iyi bir amfi ya da önce amfi al sonra gitar

Yorum

amfiye gerek yok kendim yaptım 200 watt reverb li falan xD şu arkadaşın dediği artec lerden alcam denemek için 20 lira falanmış zaten bizimkisi hobi olsun öğrenci adamız zaten derslerden elimize gitar aldığımızmı var

Yorum

bende artec hxbb var şuan ibanezin üstündeki inf den pek bi farkı yok açıkçası

Yorum

Artec iyi olur bence de bir ara ben de düşündüm o single hb manyetikleri ama güvenip de gitarımın orijinaline kıyamadım peki bu arteclerin kalitesi nasıl =) gitarların üstündeki manyetiklerle kıyaslarsak ??

Yorum

fark yok bence çıkış yüksek sadece

Yorum

saçma bir soru olabilir ama biz kendimiz manyetik sarsak nasıl olur ki sonuçta bulunamayacak malzemeler değil.bakır tel ve mıknatıs bakarsınız korn sound'unu cleande bile veren saçma bir şey çıkar ortaya

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X