Duyuru

Collapse
No announcement yet.

wi64

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• wi64

arkadaşlar mrb wi64 kullanan arkadaşlar var mı?Şu an almayı düşündüğüm gitar fiat yaklaşık 750 ytl gitarla ilgili tonlarıyla ilgili manyetikleriyle ilgili yani aklınıza ne geliyosa paylaşırsanız sevinirim

ya bu arada ek bi soru daha wi64 le w164 tr aynı gitar mı kafam karıştı ya bilgisi olan var mı

Yorum

ben şuan kullanıyorum güzel bir gitar modifiye de yapılabilir. klavyesi aşırı rahat ancak gitarı iyi susturmak gerekiyor

Yorum

Şu aralar yeni bir gitar aranan biri olarak bu gitarı deneme şansım oldu. Üzerinde değişik bir tuning sistemi var. Humbuckerların sesini kısıp single haline getirebiliyorsunuz. 2 humbuckerı da ayrı ayrı yönetebildiğiniz düşünülürse bu bir sürü varyasyon yapabilirsiniz demek oluyor. Klavyesi gayet rahat. Sustain i çok uzun. Belki gerçekten de iyi susturmak gerekebilir
        Güzel bir gitar ama ben de alıp almama konusunda henüz karar verebilmiş değilim.

Yorum

ben de wi64 kullanıyorum ve gayet memnunum. klavye rahat, bir çok ton elde etmene imkan sağlıyor. iyi bir amfiyle harikalar yaratabilirsin.

Yorum

5-6 ay kadar önce Washburn WI64 aldım. Benden önceki sahibi bir miktar kullanmış. Gitarda 3. ve 4. perdelerde hafif bir cızırtı geliyordu. Tel değiştirmek için mağazaya gittim, standart bir sürü kötüleme dinledim. Luthier bir arkadaşa götürdüm, ufacık bir sap ayarı ile toparlandı.

Klavye inanılmaz rahat ve tonu bence çok başarılı. Potlar çok iyi değil, aniden açılıyor, sanırım değiştireceğim. Manyetikler bence yeterli. Akord kaçırmıyor. Hafif ve çalımı çok rahat.

Bendeki Endonezya yapımı. Çok pahalı modellere bile değişmem.

Washburn artık benim gözümde üst sınıf bir marka...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X