Duyuru

Collapse
No announcement yet.

stagg hakkındaki gerçekler

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bende stagg kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar

Yorum

Arkadaşımda start kasa bir stagg vardı. Gitarın sesi çıkmıyor elektro gitar olduğunu zor anladım. Gitara bakım vs yaptırmış ama yinede gitar dökülüyordu. Hayatımda çaldığım en kötü elektro gitarlardan ilk 3 e rahatlıkla girer... (acepro bile ondan iyiydi ) açıkçası ben iyi bir stagg görmedim gitar çevremde de bu gitarı beğenene rastlamadım. Kıbrısta 700 tl lik bitane sg kasa stagg denedim o bile vasatı aşmaz. cort x1 daha kaliteliydi...

Yorum

stagg les paul goldtop denemiştim bi ara guitar shop ta rahattı klavyesi evet o paraya değer doğrusu,hani illaki marka takıntınız yoksa!!! adamlar iyi de kopyalmışlar ama değil mi??
        ----------------------------------
        Son güncelleyen hardrocker28; 04-10-2009, 23:39.

Yorum

Stagg gitarlar hakkinda

BENCEDE COK KÖTÜ GİTARLAR GÖRÜNÜMÜ BAZILARININ İYİ GİBİ AMA SESLERİ BERBAT:'(:rock:

Yorum

Büyük harflerle yazı yazmaz isen daha doğru olur EGEEMRE arkadaşım.

Stagg marka gitarlar çok kalitesiz demek yanlış olur bir dönem Stagg marka gitarları araştırmıştım pekte kalitesiz değildi üst modelleri güzel bir manyetik modifiyesi ile **** bir toparlanacak bir gitar.Ancal alt modelleri tavsiye etmem o ayrı.

Yorum

Bende Şu anda Stagg Kullanıyorum Strat kasa ilk başlarken işini rahat görüyordu fakat daha sonradan istediğim tonları yakalayamadım 1-2 aya da Epiphonne Les Paul Standart almayı düsünüyorum. Stagg yeni başlayanlar için düşünülebilecek bir gitar ama pek tavsiye etmem.

Yorum

4 senedir stagg s402 (sb) sahibiyim. Hiçbir tarafı dökülmedi. Başlangıç gitarı olarak almıştım. ikinci senesinde başka bir gitar hocasıyla çalışmaya başlamıştım, ve o bana orta seviye bir gitar alabilirsin demişti. Sonra gitarımı denedi, klavyesi çok rahat, bu orta seviye gitar seviyesinde zaten, aynen devam et ancak ve ancak tonu artık sana yetmediği zaman yeni gitar alırsın diyerek karar değiştirdi.

Kendi fikrimi değil hocamın fikri daha etkili olur diye düşündüm. Ayrıca akort falan kaçırmaz. Tonu kötüdür(normal gitarlara göre), elektrik aksamı biraz problemlidir (ayar değiştirirken hışırtı çıkartabilir) ama ikisi de başlangıç seviyesi gitarların neredeyse hepsinde olan problemler.

sert ton isteyen insanlar hariç, herkese tavsiye ederim.
                Son güncelleyen üpselon; 22-11-2009, 01:16.

Yorum

Arkadaşlar Stagg gibi Washburn gibi gitarlar olmasaydı çoğu insan gitar çalmayı öğrenemezdi. Bu bir gerçek. Ülkemizde gitar fiyatları malum. Hepimizin harçlıklarından biriktirip kendine ekipman alan arkadaşları olmuştur e haliyle herkes fender,ibanez,gibson vs. alamıyor. Eğer gitarı eline alır almaz Vai çalan arkadaş varsa bilemem tabi orasını.. Ayrıca Stagglerin sesi o derece kötü değil.

Yorum

Bende 2 yıldır stagg kullanıcısıyım (s300)hiç fena değil beni şuan tatmin ediyor
                    Son güncelleyen merhamet; 07-02-2010, 11:49.

Yorum

bnde 2 yıldan beri stagg kullanıyorum (s300) memnunum.

Yorum

Stagg Gitar olarak kullanmadım. Ama Amfi olarak memnunum

Yorum

merhamet isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          Bende 2 yıldır stagg kullanıcısıyım (s300)hiç fena değil beni şuan tatmin ediyor
                          merhamet isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          bnde 2 yıldan beri stagg kullanıyorum (s300) memnunum.
                          Arkadaş heyecan yapmış

Yorum

dükkan da oturup çay içerken ansızın içeri giren küçük bir çocuğun " abi yüs milyon **** daha ucuz elektrogitar var mı" sorusu karşısında gösterilen teneke kolayla aynı ağırlığa sahip gövdesi preslenmiş talaş olan. bedava versen belki alacağım markadır "stagg". bir insan 400,500 milyon verip neden stagg alır bilinmez.
                            cahilliğim sonucu bende 30 tlye kablo aldım 50 defa kırıldı tekrar lehimledim.

Yorum

ArdaErdem isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Bende Şu anda Stagg Kullanıyorum Strat kasa ilk başlarken işini rahat görüyordu fakat daha sonradan istediğim tonları yakalayamadım 1-2 aya da Epiphonne Les Paul Standart almayı düsünüyorum. Stagg yeni başlayanlar için düşünülebilecek bir gitar ama pek tavsiye etmem.
                              ArdaErdem e katılıyorum. Başlangıç için bence yeterli ama sonra yetersiz bir gitar. Belçika üretimi diye biliyorum...

Yorum

Daha önce başka bir başlığa yazmıştım bunla ilgili ama kötüleyen arkadaşlar gerçekten kullandı mı merak ediyorum.Stagg S200 kullanıyordum sonra fender mexican strat aldım.8 ay falan stagga dokunmadım.Telleri gergin ve duvara dayalı şekilde o süre boyunca ne sap ayarı gitmiş ne de başka bir şey.Satsam yani en az bir insana daha başlangıç gitarı olabilir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                                X