Duyuru

Collapse
No announcement yet.

stagg hakkındaki gerçekler

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme stagg hakkındaki gerçekler

abi burda herkes satagg çok iyi diyo ama yok böyle bi gitar gitara kız gibi baktım gitar dökülüyo manyetikler falan süper ama werdiğin paraya yazık

benim bir arkadasimda vardi stagg akustik tam anlamiyla bir felaketti.klavyeyle telin arasi neredeyse 1cm vardi.bir de gitarin ses ayarlarini biraz kurcaladiginda cok gürültü yapiyodu cok kalitesiz bir gitardi.

Yorum

abi burda herkes satagg çok iyi diyo ama yok böyle bi gitar gitara kız gibi baktım gitar dökülüyo manyetikler falan süper ama werdiğin paraya yazık
      Çok ilginç ben de uzun zamandır Stagg elektro gitar kullanıyorum ;Ama hiçbiryeri dökülmedi üstelik çaldıkça sesi dahada oturdu ve güzelleşti...sanırım senin aldığın gitarda fabrikasyonla ilgili bir sorun vardı..dökülme kavramını birazdaha açabilir misin

Yorum

hocamda stagg marka bir les paul kasa gitar var ve gayet sağlam bir alet.ne bir dökülme ne başka bir sorun olduğuna şahit olmadım şu güne kadar.

Yorum

hocamda stagg marka bir les paul kasa gitar var ve gayet sağlam bir alet.ne bir dökülme ne başka bir sorun olduğuna şahit olmadım şu güne kadar.
          Ben zaten dökülme kavramını anlamış değilim ben en sert şekilde de kullandım neresi dökülecek anlamadım taş gibi kasası (solid alder)oldukça iyi manyetikleri (2 Single Coil + 1 HWW hot Humbucker) çok rahat bir klavyesi var(hard maple-rosewood) ağaç desen Fender de aynı cins ağacı kullanıyor manyetik desen kendi sınıfı için gayet iyi... zaten ulaşabileceğim en iyiyi istiyosam gider 3000 $ veririm Fender Strat alırım başka hiçbir gitara bakmam üstelik Fender çalsam Stagg i yine çalmaya devam ederim.Ben hiçbir problem yaşamadım dediğim gibi çaldıkça hergeçengün daha da güzelleşiyor...üstelik dökülen bi gitar olsa şuanda dünyanın heryerine yayılmış olmazdı Stagg markası...

Yorum

Bence böyle bir konu açıp da marka karalamak gereksiz!Konuda metal worrior arkadasımızın ne dediğini anlamak bile cok güç.Bu arada herhangi bir marka savunan biri gibi de değilim(kimsenin bana ''staggcı'' demesini de istemem).''Sonuç olarak gitarı kötü kullandıysanız,hangi gitar olursa olsun dökülür''.

Yorum

her gitarın iyisi kötüsü olabilir staggında iyisi kötüsü var fenderinde ibanezinde

Yorum

her gitarın iyisi kötüsü olabilir staggında iyisi kötüsü var fenderinde ibanezinde
                çok haklısın arkadaşım

ayrıca ben Stagg savunucusu değilim ;Fakat çalmanın bana keyif verdiği ve iyi gördüğüm gitar hakkında markası ne olursa olsun gördüğümü inandığımı söylerim kim nederse desin sözlerimi de öyle temelsiz söylemem birşey söylüyorsanız da iyi ya da kötü önce söz söylediğiniz şey hakkında bi parça bilginiz olsun...

Düzenleyen - efe_735 on 18/10/2008 04:59:59

Yorum

kullanmayanlar veya yukarda bahsedildiği gibi fabrikasyon hatası olan bir gitar almış olanlar böyle yapılmaması gereken şeyler yapıyolar malesef! ve şuna katılıyorum da her gitarın iyisi kötüsü var ! stagg inde gerçekten ii gitarları var! arkadaşımın stagg z600 ü var ve bn bunu hep söylüyorum bndeki washburn den her anlamda daha ii bir gitar! tamam şu kabul edelebilir! piyasada kndini çok fazla kanıtlayamamış ve çok tercih edilmeyen bit gitar ama bu şekilde tüm bi firmayı karalamak yanlış!

Yorum

Çok doğru

Yorum

bende stagg s300 vardı gayette memnundum. rahatlıgı ve tonları beni tatmin ediyordu

Yorum

bende stagg l250 les paul kullanıyorum. kendi seviyesindeki gitarlardan çok daha temiz sesi var. manyetiklerin çıkışları pek yüksek olmasada, dip gürültisi yapmıyor. bir ayıbını görmedim. il gitarım sx di, misal oda fena bir firma değil. çok memnunum. (ha süper gitar başkasını tanımam demiyorum, param yok başka alma ihtimalim yok. alırsam çıkaracağım para 500 geçmiyor. o fiyat aralığındaki gitarlardan aşağı kalır yanı yok) şu var potansların ikiside çok çabuk bozuldu ama onun dışında problemini de görmedim.

Yorum

Bende 1 seneden fazla bir zamandır stagg z600 kullanıyorum ve bu gitarı çalmaktan zevk duyuyorum gitarımda bu güne kadar hiç bir sorun olmadı ve çaldığım gruplarda da gayet sevilen bi gitar haline geldi..Şimdide Emg 81 humbucker ve Boss MT-2 alıcam.Bunlarla beraber çok daha tatminkar ve güzel bir gitar haline geleceğini düşünüyorum...

Yorum

abi bende de stagg x400 var gerçekten çoq rahat bi klavyeye sahip ve eline alınca sahibini hatrı sayılır derecede tatmin eden bi gitar...deişik çevrelerden duymuşsunuzdur bu marka bi ibanez bi cort kadar fazla duyulmadığı için ikinci plana atılır fakat aynı fıyattakı urunlerınde bu markalardan gerı kalır bı yanı olduqunu dusunmuorum ben...

Yorum

cagdaskacar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              benim bir arkadasimda vardi stagg akustik tam anlamiyla bir felaketti.klavyeyle telin arasi neredeyse 1cm vardi.bir de gitarin ses ayarlarini biraz kurcaladiginda cok gürültü yapiyodu cok kalitesiz bir gitardi.
                              abi bende aldım stagg aynı tel yüksekliğinin belki fazlası vardı bende ama onun sorunu o aleti yapan çinli arkadaşta vidaları adam gibi sıksa o sorunlar olmaz satandada hata var adam gibi ayarını çekip satacaksın yani bende aldım ayarmayar yoktu şimdi sap ayarı yapıldı entonasyon ayarı yapıldı tremelo köprünün ayarı yapıldı sadece 10 TL'ye manyetik yüksekliğini kendi zevkime göre yaptım alt tarafı 10 TL ile baştan düzenledim ayarlarını ve şu anda çok rahat götürüyo beni hatta önüne bi mt2 koydum şimdi metallica çalacağım zaman pedalı açıyom duman çalacağım zaman amfi overdrive'ını açıyorum her tarza geliyo

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X