Duyuru

Collapse
No announcement yet.

FENDER squier standart fat satrat HSS

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• FENDER squier standart fat satrat HSS

arkadaslar yaklaşık 2 ay önce aldıgım fender gitarım http://www.mydukkan.com/urunler.asp?gid=109 öğrenmeye çalışıyorum sizce bu gitar nasıl ben şimdilik akordunun çabuk bozulması dışında bi sorun görmedim (onada teller eskiyince düzelir ya da kelepçe taktır diyolar) yorumlarınızı bekliyorum...

bunlar çin yapımı olduğu için sonuç ortada bence onun yerine daha iyi bir cort olabilirdi veya b.c rich warlock ama tabi seçim senin genede çoğu gitardan daha iyi 2 yıl gidebilcek bi gitar... hayırlı olsun..!..

Yorum

bu fenderlerin yerine sana bir cort önerirdim fakat hayırlı olsun almışsın artık..

amerikan stratlardan başkasına para verilmez fenderlerde.

Yorum

hevesini kimse kırmak istemez ama.Yani tavsiyem o paraya 2. el cok sağlam bir gitar almak olurdu..
        Çin yapımı gerçekten umduğunu bulamassın o gitarla...
        ama hayırlı olsun yinede senin isteklerini karşılıyorsa ne mutlu sana .giriş seviyesi için idare eder tabiki.

Yorum

bendede aynı gitardan var ve gerçekten memnunun.2.el almıştım ve çok temizdi.tonları fendere yakın ve eğer sert şeyler yapmıosan kesinlikle istediğin tonları alırsın.meksika fender kullanan bi arkadaşımda çok beğendi bukadarını söliyim.kullanmaya devam et gitarını.

Yorum

ya ben distortion çalıyorum bu gitar uygun değilmi ? şöyle modifiye etsem pedal falan alsam distortion çalmak için olurmu acaba ?

Yorum

Normal de Fender pek metal ve distortion için üretmez ama elindeki HSS'yi bildiğim kadarıyla bu amaçla yapıyorlar.

Yorum

Eline gitar alan konusuyor arkadas...

Yorum

Normal de Fender pek metal ve distortion için üretmez ama elindeki HSS'yi bildiğim kadarıyla bu amaçla yapıyorlar.
                  içimi rahatlattın dostum eminmisin peki ?

Yorum

dostum senin yapmak istediğin ne ? avatardaki resimden ve mt zone düşünmenden çıkardığım kadarıyla metal ve türevlerine yakınsın. bazı arklarında dediği gibi 500 ytlye bir cort alabilridin belki ama almışsın. para bulursan ya bir dimarzio humbucker alırsın gerçi ne kadar modifiye değer o gitara bilemem ama olmadı temiz kullanmaya bak. sonuçta gitara başlıcak bir sürü insan var . satarken çok az zarar edersin.

Yorum

evet dostum metal çalmak istiyorum yani bu gitarın 1-2 sene beni götürmesi için diyorum

zaten satacam...

Yorum

ben washburn la başladım hala devam ediyorum ama cort almadığıma pişmanım.

Cort yeni başlayanlar için çok ideal bi gitar bence...[:0]

Yorum

Ben 150 liralık gitar çalıyordum ilk zamanlarda valla insana kral geliyor ilk gitarı markası ne olursa olsun. Senin için rahatsa çalarken falan dert etme başka şeyleri.

Yorum

Eline gitar alan konusuyor arkadas...
                            evet gerçekten konusuyor !!!

dünyada efsaneleşmiş 2 gitar ve markası wardır...

gibson: lespaul
                            Fender:Stratocaster

ve eğer gerçekten bir fender strat sahibi olmak istiyosan gidip amerikan alıcaksın...

corttu ibanezdi değil bu fender stratocaster alıcaksan orjinal amerikan alıcaksın

eğer fenderle ilgili merak edilen herhangi bir soru olursa burdayım...

Yorum

dünyada efsaneleşmiş 2 gitar ve markası wardır...

gibson: lespaul
                              Fender:Stratocaster

ve eğer gerçekten bir fender strat sahibi olmak istiyosan gidip amerikan alıcaksın...

corttu ibanezdi değil bu fender stratocaster alıcaksan orjinal amerikan alıcaksın

eğer fenderle ilgili merak edilen herhangi bir soru olursa burdayım...
                              Fender alacaksan Amerikan alacaksın diğer üretimler kötü mü tabi onlarda yapılış yerine göre sınıflandırılabilir ama ilerleme aşamasının orta yollarını aşmanı sağlar zaten belli bir müzik olgunluğuna geldiğinde üst noktalara ulaştığında sen istemesende kulağın ellerin gözün seni Fender Amerikan'a götürecek ya da Gisbson'a ...O olgunluğa gelebilmek nekadar güzel birşey ben bunu düşündümde yolun başındayım...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X