Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Squier Affinity Fat Strat

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Squier Affinity Fat Strat

Model adı: Squier Affinity Fat Strat
    Seri: Squier Affinity Serisi

ne yapımı bu gitar?
    ve nasıl ilk başlamak için

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=393&gid=109&rnd=0,8937624

valla çin malı bu affinty ler ve squier lerin de düşük modeli...
    alacaksan en azından standart squier al; onlar kore malı,

ya da başka markalara yönel...ki bence en iysi 2.el al

Yorum

Valla çin de olsa squier ler çok kötü sayılmaz.Ama Kore squier alman bence de daha doğru.Eğer strat tonlarında ayarında bir gitar istiyorsan başka markalara yönelmen pek faydalı olmaz fikrimce.Ama tarz önemli değil başlangıç diyorsan Cort, Washburn, Squier gibi markalar sana hitap edebilir.

Yorum

bugün tünelde kıvılcıma uğradım ve kore standart strat sordum...görevli adam da bana artık kore üretimi squier olmayacağını ve standartların da hepsinin endonezya olduğunu söyledi

benim bayağı bi kafam karıştı anlayacağınız...gerçekten de dükkandaki bütün standartlar endonezyaydı
        bilgisi olanlar bizi aydınlatırsa sevinirim

Yorum

Rock-Gothic ve Metal dinliyorum ve hoşlanıyorum. Çok heavy parçaları zaten çalamam çalmayada çook sonra bakıyorum. Bana önerebileceğiniz. Sorunsuz 1 ay klasik gitar dersi alan birisi olarak sorun yaşamadan çalabileceğim. 600$ a kadar yeni başlama gitarı söylermisiniz rica etsem?... bir de bu gitar almaya giderken biriyle gidin diyorsunuz. perdeler denensin , teller denensin , sap denensin diyorsunuz. illede böyle karpuz alır gibi mi almak gerekiyor acaba seçip beyenip alındığında tüm aynı model gitarlar aynı değilmidir?

teşekkürler mygitar

Aşağıdaki gitarlardan iyi ve bana uyacak olanlar varmı ? bir bilgilendirirseniz çok iyi olacak.

Bu Mydukkandaki:
          Washburn X10
          Washburn X11
          Washburn X12 QVS
          Washburn N1
          Washburn X20

Ibanez GRG170DX (endonezya)

Cort EVL K4 (Endonezya)
          Cort G210D (Endonezya)
          Cort KX 5 (Endonezya)
          Cort G250 (Endonezya)

B.C. Rich Bronze Warlock

Stagg I-400 BK
          Stagg X-300 GBK

Düzenleyen - Ravendark on 10/03/2006 18:33:20

Yorum

nereye ne yazmıssın dostum. yeni başlayanlar kısmına bir bak istersen . olmadı elektro gitarlar konusu var ordan da araştırabilirsin.

Yorum

bugün tünelde kıvılcıma uğradım ve kore standart strat sordum...görevli adam da bana artık kore üretimi squier olmayacağını ve standartların da hepsinin endonezya olduğunu söyledi

benim bayağı bi kafam karıştı anlayacağınız...gerçekten de dükkandaki bütün standartlar endonezyaydı
              bilgisi olanlar bizi aydınlatırsa sevinirim
              Dostum kore squierler 2el olarak bulabilirsin, yeniler artık çin ve end. üretimi 2.el temiz bulabilirsen Lord@ un da dediği gibi, daha memnun kalırsın..

Yorum

mydukkanda squier standart strat ve teleye çin malı diyor?
                **** stratla tele arasındaki fark nedir tam olarak?

Yorum

Strat biraz daha serttir teleye gore.Ton farkliligi,manyetik farkliligi,tremelo stratta var,telecasterda yok vb...

Yorum

merhaba arkadaşlar.. uzun aradan sonra gitar almaya karar verdim mydukkanda kasası çok hoşuma giden bir gitar buldum

linki bu gitar çin malı yalnız sizce bir sorun olurmu? gitarı zaten fazlasyıal temiz kullanırım bu benim isteklerimi karşılayıp tatmin edebilir mi? isteklerini nerden bilelim diye sorarsanız beni bayağı uzun süre götürsün istiyorum. parçalarda vs eksiklik yaratmamasını istiyorum ve çalmamı zorlaştırmamasını.

sizinde fikrinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum

Hiç kullanilmamiş 1 aylik squier standart strotacaster

Arkadaşlar gitarımı 1 ay önce aldım ve orkestra şefliğine hazırlanmak için piyano almam gerekiyor
                      o sebepten satıyorum hıc yogun iş temposu nedenıyle hıc kullanma fırsatım olmadı evde sehpada durdu bıtek üstüne orjinal
                      fender tel taktırdım (oda adettendir yeni gitara) hiçbi arıza kusur çizik çıkık boya atması vs olma fırsatı olmadı zaten bebegım gıbı baktım
                      orjinal satış fiyatı 750 tldir bakabilirsiniz ben 600 tlye satıyorum pazarlık fiyatını direk düştüm zaten bilginiz olsun egerkı aynı gitarı
                      alıp 750 tl vermek istiyorum diyorsanız tabikide kişisel düşüncenizdir yani
                      0 gıtara vericeginiz para yerine buna bi göz atmanızı tavsiye ediyorum.
                      bu arada fotograf cekılme fırsatımda olmadı ama ısteyen webcamda veya bızzat evımde gelıp gorebılır gelme ımkanı varsa 05557641887 numaram budur..
                      kargo aracılıgıyla türkiyenin her tarafına yollanır...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                      X