Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Squier Affinity Telecaster

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Squier Affinity Telecaster

Merhaba. Squier başlığı altında bu gitarla ilgili bir alt başlık göremediğim için konuyu açma gereği duydum. Yaklaşık 1,5 aydır akustik gitarla ders alıyorum. Yazın(Temmuz, Ağustos gibi ) elektro gitar alacağım. Rock N Roll, Blues, Country çalmak istiyorum.

Bu gitarın dediğim türlere gideri var mı???

Bir arkadaş şu amfiyle birlikte gayet de iyi gider dedi.

Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
    Son güncelleyen JohnnyCash; 03-04-2011, 22:27.

blues ve country için başlangıç seviyesindeki en iyi gitar diyebilirim istediğin türlere rock n roll(ne kadar kapsamlı bir rocktan sözediyorsunuz?) hariç birebir çok güzel bir alet amfiyi ilk kez duydum ben onun hakkında bir fikrim yok denemedim çünkü ama marshall amfiler veya fender amfiler de güzel olurdu senin açından

Yorum

JohnnyCash isimli üyeden alıntı Mesajı göster

Bu gitarın dediğim türlere gideri var mı???
      .
      Her türlü gideri var :beer:
      Amfiyi bende ilk defa gördüm , duydum

Yorum

Evet gitar çok güzel bencede istediğin tarza gider.

Yorum

Sağolun beyler. Gitarı yaza alayım o zaman gerçi Arctic White Maple yok o kötü oldu Amfi siz neler önerirsiniz?

Bu arada birilerine mail falan atamıyor muyuz beyazını getirin diye?

Yorum

ben senin yerinde olsam mydukkan dan almam yani en azından denemeden forumdaki sözlerle almam forumun amacı gitarları veya diğer ekipmanları denemeden önce ekipman hakkında biraz bilgi toplayıp kafanda birşeyler oluşmasını sağlamak sonrada gidip denersin içine sinerse alırsın benim sana tavsiyem istanbuldaysan git bir gitar dükkanına zuhal olabilir bu gitarla bir kaç amfi dene bütçene göre sonra ikisini ne kadara alabilirsin ören

Yorum

Blues ve Country diyorsun,Telecaster diyorsun,hangi amfi diyorsun sana Fender amfi diyorum.Ayrıca Telecaster hassas bir konudur denemeden almamanı da öneririm

Yorum

Yok zaten deneyeceğim de genel olarak bilgi toplama amaçlı sordum nedir, ne değildir diye Hatta Şişhanedeki mydukkan mağazasında kırmızısını denedim iyiydi.

Yorum

peki telecaster bu telecaster rock,grunge,alternatif,metal,hard rock için nasıl gider ?

Yorum

edizz12 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    peki telecaster bu telecaster rock,grunge,alternatif,metal,hard rock için nasıl gider ?

Alternatifte zaten çok kullanıyorlar telecaster'i. Youtube'de metal de çalan adamlar var telecaster ile. Ama bana sorarsan kafirliktir O gitar twang tonları ile country ve blues çalıp ruhu nirvanaya ulaştırmak için yapılmıştır.

Yorum

ya bende aldım squier affinty telecaster ama hangi amfi yi alsam???

ben de bu gitardan aldım yaklaşık 1 ay oldu.çok güzzel bi gitar.fakat bende exterm 'in ufak ev amfisi vardı.ben onu satıp.başka bi amfi almak istiyorum.hangi amfiyi alsam daha uyumlu olur.(metal tarzda olmasın):

1)

2)

bütcem 150 tl civarı onun için bu amfileri uygun gördüm.siz nedersiniz hangisini ******??

Yorum

metal olmasın diyorsan marshall ın 15w bir amfisi güzel olabilir overdrive ı da iyidir yanlış anlaşılmasın

Yorum

bence telecaster güzel seçim olur senin için bende de var ben memmunum paranın karşılığını veriyor. amfi konusunda ilk defa gördüğüm bi amfi bayada büyükmüş muhtemelen lambalı ama ben amfi konusunda vox tavsiye ederim marshall ve fender bak derim. bu 3 ünün içinde tercih yap daha düşük bütçeli amfi istiyorsan Boston GA 15R ideal özellikle clean tonları çok güzel.

Yorum

yusa1234 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            ben de bu gitardan aldım yaklaşık 1 ay oldu.çok güzzel bi gitar.fakat bende exterm 'in ufak ev amfisi vardı.ben onu satıp.başka bi amfi almak istiyorum.hangi amfiyi alsam daha uyumlu olur.(metal tarzda olmasın):

1)

2)

bütcem 150 tl civarı onun için bu amfileri uygun gördüm.siz nedersiniz hangisini ******??

bence Boston GA15R bak derim fiyatı uygun clean tonu çok güzel hafif kullanışlı sağlam bir çin malı.

Yorum

Anladığım kadarıyla sahneye çıkmayı düşünmüyorsun. O halde 20W amfiye ihtiyacının olmadığını düşünüyorum. Elektro gitarda biraz daha ilerleyene kadar pedaldı, prosesördü felan hiç uğraşma, mini amfileri öneririm sana. Bende şuan Vox mini 3 amfi var sesin 1/4'ünü bile açamıyorum evde (3W). Üzerinde şu sıra arayacağın efektler de mevcut İstersen Roland Micro Cube'a da bakabilirsin, denemedim ama çok önerdiler. Ya da Line 6 Micro Spider, 15W'lık spiderle arasında ses ve efekt farkı var dediğim gibi evde kullanacaksan yüksek sese ihtiyacın yok, çok insan tanıyorum 15 - 20W lık amfi alıp sesi 2 kademe ilerletemeyen

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X