Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Squier Master Tele Thinline Hakkında değerlendirmeleriniz ..?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Squier Master Tele Thinline Hakkında değerlendirmeleriniz ..?

Merhaba !

Arkadaşlar Squier Master Tele Thinline hakkında değerlendirmelerinizi merak ediyorum. Bu yaz gitarımı yenilemeye karar verdim fakat bu gitar hakkında pek bir yorum vs. bulamadım. Sizden yardım istiyorum.

Bu gitarla alternative rock yapabilirmiyim ?, dayanıklılık açısından ne kadar iyi ? gibi açılardan değerlendiriseniz sevinirim.

Ayrıca boss ds-2 ve daha sonra alacağım (buna tam karar verdim gibi birşey ) Ibanez TBX15R amfiyle ne kadar iyi bir setup olurlar ve bunlara ilave ne gibi müzik aletlerini katabilirim mesela hangi wah pedalı bu setup'a uyar gibi.. unutmayın alternative rock..

umarım anlaşılmışımdır. biraz dağınık yazdım sanırım. neyse (şimdiden) teşekkürler. değerlendirmelerinizi bekliyorum.
    Son güncelleyen yutup123458; 05-06-2010, 13:00.

Thinline tele ve Ibanez Tbx15r? Bence bu gitar o kadar sert müziklerde kullanılmamalı. Feedback yapacaktır deliler gibi (thinline oluşundan).

Yorum

ynx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Thinline tele ve Ibanez Tbx15r? Bence bu gitar o kadar sert müziklerde kullanılmamalı. Feedback yapacaktır deliler gibi (thinline oluşundan).
      Peki Squier Jagmaster veya Squier Deluxe Stratocaster la nasıl olur? (bunlarda da tremolo olduğundan pek istemiyorum almayı ama..)

Yorum

Deluxe Strat daha iyi bir seçim olacak. Köprüye 5 tane yay takarak bloklayabilirsin.

Yorum

ynx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Deluxe Strat daha iyi bir seçim olacak. Köprüye 5 tane yay takarak bloklayabilirsin.
          Peki teşekkürler..

Diğer arkadaşlardan da değerlendirmeler bekliyorum..

Yorum

Squier Vintage Modified Telecaster Custom I ve II lere bakabilirsin.Alternative yapacaksan Bu gitarları 1-2 aydır araştırıyorum.Bunu seçmemin en büyük sebebi seksendört grubunun vokal-gitaristinde de bu gitardan var(Haber Yok klibini izlersen göreceksin)ayrıca gitar hocamın grubundaki solistte 72 Deluxe Tele var tabiki kıyaslanamaz ancak bu model squier lerin bu gitarın düşük maliyetlisi olarak üretildiği söyleniyor squier in sitesinde
            Zuhal Müzik'te var(Ankaradaki) ayrıca ankaradaki Sem Müzik'e de sordum 328€ ya getiriyorlardı.

Bu Squier Vintage Modified Telecaster Custom I
            http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=5063&gid=668

Squier Vintage Modified Telecaster Custom II mydukkanda yok linkini veremeyeceğim.Ancak üstünde Duncan Designed(P90) manyetikler var.musiciansfriend den bulabilirsin fotoğraflar var ayrıca youtube dan Squier Telecaster Custom diye arattığında videolarını bulabilirsin.İki gitarında fiyatları aynı yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Yorum

berketan95 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Squier Vintage Modified Telecaster Custom I ve II lere bakabilirsin.Alternative yapacaksan Bu gitarları 1-2 aydır araştırıyorum.Bunu seçmemin en büyük sebebi seksendört grubunun vokal-gitaristinde de bu gitardan var(Haber Yok klibini izlersen göreceksin)ayrıca gitar hocamın grubundaki solistte 72 Deluxe Tele var tabiki kıyaslanamaz ancak bu model squier lerin bu gitarın düşük maliyetlisi olarak üretildiği söyleniyor squier in sitesinde
              Zuhal Müzik'te var(Ankaradaki) ayrıca ankaradaki Sem Müzik'e de sordum 328€ ya getiriyorlardı.

Bu Squier Vintage Modified Telecaster Custom I
              http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=5063&gid=668

Squier Vintage Modified Telecaster Custom II mydukkanda yok linkini veremeyeceğim.Ancak üstünde Duncan Designed(P90) manyetikler var.musiciansfriend den bulabilirsin fotoğraflar var ayrıca youtube dan Squier Telecaster Custom diye arattığında videolarını bulabilirsin.İki gitarında fiyatları aynı yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
              Çok teşekkürler öncellikle..

Fiyatı 480 liraymış benim söylediğim gitarlara düşük. Ve bu harika. Squier Vintage Modified Telecaster Custom I ' e baktımda tam istediğim gibi diyebilirim. sabit köprü ve çifthumbucker. Squier Master Tele Thinline'daki gibi..

Biraz araştıriim.. Teşekkürler..

Yorum

rica ederim

Yorum

Squier Master Tele Thinline kötü bir gitardir stagemaster lere yönel derim bende squierin 2 tane stagemaster i vardi birisi çin 1986 üretim birisi mexico 1981 bu arada sunu söylerim squierin ilk cıktığında ürettiği gitarlara yönelin. ilk cıktığında tüm gitarlari mexico üretim idi.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X