Duyuru

Collapse
No announcement yet.

musicman jp signature

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• musicman jp signature

bu gitar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? aradıgım heavy metal, hard rock tonları. distortionunun üst düzey olmasını istiyorum. jackson sl3 le kıyaslarsak hangisi daha üstündür. acil cevaplarınızı bekliyorum.

Ne dememi istersin.. Musicman ve John Petrucci sonuçta..!
    Ben bu gitarı kaliteli buluyorum arkadaşım.

Yorum

mavigozyasi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      bu gitar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? aradıgım heavy metal, hard rock tonları. distortionunun üst düzey olmasını istiyorum. jackson sl3 le kıyaslarsak hangisi daha üstündür. acil cevaplarınızı bekliyorum.
      gitarın distortionu olmaz arkadaşım amfinin distortionu olur. distortionu üst düzey bir gitar diye birşey denemez. ayrıca kıyaslama yaptığımız gitarlar arasında 1.5 milyar kadar bir fark var yanılmıyorsam. 2 gitar da istenilen tonlar için uygun gitarlar yani doğru bir amfiyle bu tarzları yapabilirsin. bu ikisi arasında hangisi dersen petrucci modelini seçerim ama sanırım elinde sl 3 var ve o da gayet yeterli bir alet.

Yorum

Biraz acele bir cevap oldu benimki, fazla dikkatli yazmadım.. Blind'e %100 katılıyorum.

Yorum

music man ulkemızde tutulmayan gitar markasıdır. gıtar muhendıslık harıkasıdır.jem jv klavyesinden daha rahat klavye onda mevcuttur.http://www.youtube.com/watch?v=T39skkNaVPw buda john petruccinin tanıtımı.

Yorum

hayatımda gitarın ne olduğunu öğrendikten sonra öğrendiğim ve elime aldığım ilk gitar musicman harika diyorum başka birşey demiyorum bir davulcu olarak

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X