Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Washburn x7, Cort x1 ve Cort G110

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Washburn x7, Cort x1 ve Cort G110

Evet bunlar Washburn ve Cort un Yeni Gitarları Cort x1 bayadır vardı ama g110 ve washburn x7 yi ilk defa gördüm mydukkanda ... cort x1 h/h washburn x7 ve g110 h/s/s manyetik bu gitarlar hakkında bilgisi olan deneyen varmı ... merak edilmiştir benim ettiğim gibi heralde ... iyi günler

Cort G110 = http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=6922&gid=111

Cort X1 = http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=6469&gid=111

Washburn X7 = http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=6507&gid=244

Düzenleyen - Black stain on 14/11/2008 23:59:13

Google da cort g110 u arıyordum bu konu çıktı karşıma Hazır varken sorayım dedim bende
    Nasıldır bu gitar?
    Çok mu felaket birşey? Öğrenciyim(üniversite) ve şu an ciddi anlamda paraya sıkışığım ama yinede aldığım harçlıktan ne yapıp edip artırmaya ve elektro gitar almaya çalışacağım...
    Yani ne kadar ucuz bir gitar bulursam o kadar iyi benim için(tabi aşırı kötü olmaması şartıyla)
    Bu cort G110 nasıldır arkadaşlar? 2. el al demeyin lütfen güvenemiyorum

Yorum

diğerlerini denemedim ama cort x-1i ciddi öneririm tonları süper we klavyesi çok rahat benim gitarım daha pahalı olmasına rağmen cort x-1i çalınca kendi gitarımdan tiksindim

Yorum

Cort x1 i peşin almaya kalksam ne kadara bulabilirim acaba?

ve hala aynı sorum geçerli cort g110 çok mu kötü bir gitar?

Yorum

şöylesöyliim aynı parayı başka bi gitar markasın wermezdim yerinde olsam g110u alırdım cortun düşükmodelleri çok sağlamdır

Yorum

Teşekür ederim arkadaşım.
            Bir tane daha sorum olacak yalnız
            Şimdi diyelim ben bu cort g110 u aldım bilgisayara bağlayabilir miyim?(acer aspire 5920 laptop var.)
            Bütçem şu an felaket (kriz benide vurdu:P) ama müzik aşkı da bambaşka bende...(yemez içmez buna para verebilirim yani o derece...)
            Bağlayıp ses alabilir miyim ne dersin?

düzeltme: o cort g110 u x1 yapalım en iyisi bu arada:P
            Son güncelleyen 3rm@N; 03-05-2009, 19:30.

Yorum

süper cort x-1 daha iyi bu arada bağlarsın adaptör var git bi elektronikçiye ala jack adeaptörünü hadi kolay gelsin

Yorum

Siparişimi verdim cort x1 için
                Umarım bağlayabilirim birde kablo almak lazım şimdi

Yorum

hayırlı olsun bende istersen 15 wattlık amfi var amfin yoksa satiim kız gibi reverblü kız gibi baktım

Yorum

Para yok ki

Yorum

Arkadaşım hayırlı olsun öncelikle o bütçeye alınacak en iyi gitarlardan birini almışsın..Şimdi gitarın yanında kablo olması lazım ve bilgisayara bağlamak için elektronikçilerden "KÜÇÜLTÜÇÜ" alarak bağlayabilirsin.Ancak bilgisayara bağlayınca çıkan ses çok çok düşük olacaktır.Bunun için en dandiğinde bir amfi almalısın bence..**** Guitar Rig adlı programı indirip yararlanabilirsin ama bir süre sonra bayacaktır onunla uğraşmak..Bol müzikli günler..

Yorum

benim önerim çok bile dandik olsa bi amfi alman bilgisayara bağlamayla hele laptopa aynı zewki alamazsın hatta normal telin sesleri yüzünden bilgisayardan gelen sesi duyamazsın laptop olduğu için we elektro gitarı elektro gitar yapan şeyi yani distortion tonunu alamazsın buda o sipariş ettiğin x-1 haybeye sipariş edilmiş olur

Yorum

Laptop var ama hoperlor onun değil ki
                          4+1 creative var
                          Bütçe şu anda sorun yaratıyor ancak 3-4 ay sonra amfi alabilirim o zamanda uyduruğuyla değilde yine de iş görecek birşey bakarım.Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar

Yorum

kafayı yersin distortion çalamayınca

Yorum

Hiç sanmıyorum kafayı yiyeceğini..Zaten ilk başlarda parmak alıştırmaları,gamlar vs.. hep clean tonda yapıldığından sorun olmaz..Sonra akorlu parçaları falan halledersin clean tonda sonra da amfini alır bakarsın keyfine..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X