Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson JS32 Rhoads w/ Floyd Rose

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Jackson JS32 Rhoads w/ Floyd Rose

Merhabalar mygitar ailesi bu gitarı yaklaşık 1hafta önce mydukkanda gördüm ama konu açmak bu güne nasip oldu bu gitar bana her yönden makul geldi.Eğer bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.Saygılar...http://www.mydukkan.com/urunler_deta...14028&gid=1998

bende aynı gitarı düşünüyorum. güzel gibi lakin benimde pek bilgim yok.

Yorum

yakında JS32T yani Floyd Rose suz modelini almayı düşünüyorum.Gitar teknikleri sitesinde aralarında ton farkı olmadığını söylenişlerdi.Alınca görüşlerimi burada paylaşacağım

Yorum

ton farkı olmaz ama sesteki kalitenin bariz artışı olur hem de daha az para vermene rağmen... floyd sistemi sesi öldürüyor, şu an elimde rg370dx var ve artık nefret ediyorum köprüsünden.Ne sustain bırakıyor ne seste tam bir tokluk.Evo manyetik taktım yine istediğim kıvama getiremedim, satıp JS32T alcam bende."Tune-o-matic" olanından

Yorum

Ama arkadaşım zaten rg370dx de edgeIII köprü var o köprü sağlıklı bir köprü değilki.Şuana kadar hiç rastlamadım edgeIII ten memnun olana.

Yorum

Neyse ne gitarı değiştirip bir daha uğraşmak istemiyorum bu sistemle zaten pek işime de yaramıyor. Bi tek harmonikleri daha çok uzatmama yarıyor.

Yorum

Alexi Laiho severler için kaçırılmıycak bir gitar.

Fakat Jacksonlardaki sorun gitarın görünüşü güzel olmasına rağmen şarkılardaki ton uyumunun yakalanamayışı ve kesinlikle bu gitardada rastamak mümkün.

Yorum

Syralp isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Alexi Laiho severler için kaçırılmıycak bir gitar.

Fakat Jacksonlardaki sorun gitarın görünüşü güzel olmasına rağmen şarkılardaki ton uyumunun yakalanamayışı ve kesinlikle bu gitardada rastamak mümkün.
                ben bir çok jackson kullandım ve kullanmaya daha devam ediyorum ve yok yani öyle bir sorun.

Yorum

bende dk2m kullanıyorum fakat ton uyumunu sağlayamıyorum.

Yorum

Nasıl sağlayamıyorsun anlamadım ,yok öyle bir sorun.Sorun gitarda değilde efektlerinde veya amfi ayarlarında olmasın ?

Yorum

mg-30 fx kullanıyorum bro fakat dream theaterın şarkılarında sorun yaşıyorum.
                      constant motion mesela örnek olarak.

sence napmalıyım amfi ayarlarında ?

Yorum

abicim ben de MG-15 var gitarım da jackson KE3 . megadeth'e de gidiyor, pantera'ya da gidiyor, bazen japon tarzı doğaçlama atarım ona da gider. bazen kafam eser GNR çalarım ona bile gider. jacksonlar da kesin böyle bir sorun yok ibanez kadar olmasa da her türlü gider.

belki senin klavye ağacından kaynaklı olabilir.

Yorum

Sanırım müzisyenlerin birebir tonunu istiyorsun, ama bunu elindeki anfi ile yapamazsın pedal desteği yaparım desen yine olmaz o insanlar profestyonel oldukları için kullandıkları anfilerde ona göre. Birazda senin elinde. Anfinin ton ayarını öğrenmen için dijital efekleri karıştırmadan( kapat ), biraz potlarla oyna sonuç değişicektir.( dijital efekler bazen tonu çamur gibi yapailiyor ) Gitarda sorun oldunu sanmıyorum kaliteli bir gitar ve sağlam manyetikleri var.

Yorum

Pedal değilde pod x3 live alacağım.
                            Arkadaşlar ton konusunu bunla rahat sağlarsın demişti.

Yorum

Bu gitarı kullanan bi allahın kulu yokmu ? Şu koca sitede
                              Son güncelleyen scream_boost; 30-07-2011, 12:08.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X