Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez rg1550 nie artık piyasada yok?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ibanez rg1550 nie artık piyasada yok?

merhaba arkadaşlar gitarım ibanez rg1550 3 sene önce fln aldım ama artık ne piyasada ne de ibanez tr sitesinde bu gitarı göremiyorum.niye acaba bence acayip rahat bi gitar..bu durum gitarımın değerini artırır diye tahmin ediyorum ama sizce neolur?

o gitar zuhalde var

Yorum

O gitarın son dönem versiyonları göze hitap etmez oldular (2005 yılı modeli). Kırmızı gitar, siyah pena koruması ve akağaç sap. Japonlar bile bile bu gitarı piyasadan çıkardılar.

Yorum

yanlış gitarı hatırlıosun dostum kırmızı kasa değil siyah ayrıca sapıda bej

Yorum

satış politikası...gitar miadlı tüketim malı değildir, bir gitar alırsın periyodik bakımlarını yapar ve uygun ortamda muhafaza edersen torunların bile kullanır...piyasayı devamlı talep konumunda tutabilmek için sponsorluk anlaşmaları, yeni modeller, o yılın moda renkleri gibi gitarlar çıkarıp satarsın...garibim gençlerde harçlıklarından biriktirp her kumbaranın doluşunda gitarını değiştirmek için müzik markete koşar...halbuki kirk hammet'in gitarı alınınca onun gibi çalınmaz, ancak kendin kadar çalabilirsin ya ondan daha iyi ya ondan daha kötü...bir de "bu gitar bana ne kadar süre gider" muhabbeti var; gitar seni normal şartlarda kapris yapıp hep aynı gitarımı çalacam demedikten sonra ölene kadar götürmeli yoksa o gitarda eksiklik vardır...lafın özü bunlar hep satış taktikleri

Yorum

Gitarın bir kaç renginin olması mümkün. Aslında resim koysaydınız böyle bir komiklik ve benim kendimi hatalı hissetmem veya hissettirilmeme gerek kalmadan asıl söylenmek istenen şey anlaşılırdı. Sapının bej olması , yani "maple" olması Türkçe'de akağaç karşılında yanılmıyorsam. Bence öyle denmesinde bir sorun yok.

Türkçe'ye biraz daha özen gösterirsek, hani...

Yorum

ya ben gitarım beni nereye kadar götürür meselesine inanıyorum. bilirsin herkes portakal kasası klasik gitarla başlar bu işe ve sonra insanın çalımı geliştikçe o gitardan gelen ses çalan kişiye yetmez ve o gitar artık onu idare edmiyor demektir bu.gidip daha kaliteli bi'şeyler alırsın

Yorum

ya ben gitarım beni nereye kadar götürür meselesine inanıyorum. bilirsin herkes portakal kasası klasik gitarla başlar bu işe ve sonra insanın çalımı geliştikçe o gitardan gelen ses çalan kişiye yetmez ve o gitar artık onu idare edmiyor demektir bu.gidip daha kaliteli bi'şeyler alırsın
                ...gitarda fiziksel bir eksiklik olma ihtimalini zaten belirttim

Yorum

ynx araştırmadan konuşmamanı tavsiye ederim bir şeyler biliyosun ama bu sana yüksekten bakma gibi bi ayrıcalık tanımaz başka bi gitarla karıştıryorsun öyle bir rengi olsaydı söylemzdim zaten senin ayriyetten hatırlatmana gerek yok

Yorum

Allah için güzel bir modelmiş, pickguard falan yakışmış bu maple klavyeli bebeklere.. Sen memnunmusun gitarından gitaristkiz? Sevmediğin bir yanı varmı biraz bize anlatırmısın? Ayrıca piyasa fiyatını bilen varmı arkadaşlar ikinci ellerininkini falan?
                    Ayrıca gitar da burda;

Düzenleyen - shnicx on 08/04/2007 02:15:56

Yorum

Gitarın bir kaç renginin olması mümkün. Aslında resim koysaydınız böyle bir komiklik ve benim kendimi hatalı hissetmem veya hissettirilmeme gerek kalmadan asıl söylenmek istenen şey anlaşılırdı. Sapının bej olması , yani "maple" olması Türkçe'de akağaç karşılında yanılmıyorsam. Bence öyle denmesinde bir sorun yok.

akçaağaç olacak o.
                      ynx, googledan rg1550 diye aratırsan ilk sayfada alt köşede senin rg1570'in resmi çıkıyor. dene istersen

Yorum

piyasadan kaldırılmış bütün gitarlar için konumu aççaz anlamadım

Yorum

akçaağaç olacak o.
                          ynx, googledan rg1550 diye aratırsan ilk sayfada alt köşede senin rg1570'in resmi çıkıyor. dene istersen
                          Amfi ve pedalım da çıkıyor. Büyük utanç kaynağı

Yorum

arkadaslar rd1550 kalktı ama onun babası geri döndü rg550 herseyi aynı o pretij yazısı yok tremosuda eski tip

Yorum

kalktı ama sıfırını bulabilirsiniz..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse