Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İbanez JEM77B

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İbanez JEM77B

Selam,

Arkadaşlar ben bu gitarı almayı düşünüyorum ama hiç çalmak nasip olmadı.Yanlızca efsane olarak ününü biliyoruz.Merak ettiğim övüldüğü kadar iyi bir sesi varmı? Tabi sesin güzelliği kişiden kişiye göre değişir öğrenmek istediğim bu kadar para vermeye değermi? Ayrıca başka marka ve model tavsiyelerindede açığım.Düşündüğüm bir modelde Jackson Phil Collen modeli.Görüşlerinize ihtiyacım var.Çok yüklü bir birikimimi bu işe yatıracağım.

Değer.Yeryüzündeki en iyi gitarlardan biri.İşçiliği ağaç stoğu kalitesi.O paraya kesinlikle değer.

Yorum

bad horsie jem değil miydi bu? sanırsam evo2 var köprüde.

kesinlikle değer. yanına da carvin legacy ayağının altına da t.c.electronic g-system. mmm.

Yorum

steve'e para kazandırmak istiyorsan,al...diğer arkadaşlarla aynı fikirleri paylaşmıyorum...
        o kadar para harcayacaksan en azından biraz araştır eski bir ibanez universe falan bulmaya çalış..
        baktığın fiyat aralığında bir çok gitar seçeneğin war,tarzını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz...

Yorum

dogru, tarz önemli ve alacağın setup hakkında yorum yapamam kusura bakma, hiç okadar büyük düşünmedim neyse bence ibanezlerin diğer modelleri ya da jacksonlar düşünülebilir ama gitarda allah için bir içim su, insanın böyle bi gitarı olması harika birşey olabilir.. Bence kalitesi tartışılmaz ama zevkine göre bi gitar alman daha dogru.. Kolay gelsin..

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar ilginize.Aslında topiği açmamdaki amaç bu gitarı en azından eline almış denemiş birileri olup olmadığıydı.Bu gitarı görmek nasip oldu banada ancak sesini duyamadım.

Belirli bir tarzım yok.Ama bu aralar daha çok steve Vai ve Joe satriani ağırlıklı çalmaya başladım öylede gidecek gibi görünüyor.Bu yüzden bu gitar ilgimi çekiyor.Birde Jackson'ın Phil Collen modelini çalma fırsatım oldu cidden çok güçü bir gitar özellikle sustain konusunda çok iyi.Yanlız bu gitarında beğenmediğim tarafı altın kaplama aksamıyla haybeye para ödetiyor olması.Bu arada ben JEM77B modelini çok daha düşük fiyattan alacağım tanıdık var Çok araştırma yaptım ama bana en yakın gitar sanırım bu bunu alacağım.1-2 ayiçinde siparişini veririm gitar konusundada sizi bilgilendiririm.İlginiz için teşekkürler iyi çalışmalar.

Yorum

gitarın manyetikleri evo degilki bred jem7 v nin ki evo gitar cok güzel ,gitarı aldıktan sonra ayna almana gerek kalmaz . Bu da işin espirisi ama eski renkler olsa bunun kadar cekici

Yorum

ibanezlerin solakları üretiliomu acaba?

Yorum

solak rg1570 rg 370 filan var ama jemi bilmiyorum belki üretiyolardır .

Yorum

zaurakh bu nasıl bir setup ağzım açık kaldıaynasızı çok güzel ama çok sıradan bi tasarımı var

Yorum

almışken jem7v-wh almak daha iyi olur sapı daha güzel

Yorum

jem 77b scalopped klavyedir 12. perdeden sonra yani klavyede çukurlar var bence bu bir artı ama 7v ninde manyetikleri daha güzel 7v ününü en çok sürdüren jemdir bu arada

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X