Duyuru

Collapse
No announcement yet.

27$ a ibanez jem!! (mi acaba?)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• 27$ a ibanez jem!! (mi acaba?)

http://cgi.ebay.com/stunning-admirable-musical-instrument-electric-guitar_W0QQitemZ190003027368QQihZ009QQcategoryZ330 43QQrdZ1QQcmdZViewItem

27$ a ibanez jem olur mu?aslı astarı nedir bu işin?böyle birşey olabilir mi?

Ebay bir açık arttırma sitesi dikkat çeksin diye ucuz bir fiyattanm açık arttırmaya çıkmış yoksa normal fiyatına gelicektir bi müddet sonra

Yorum

Replika olabilir, ebay'da bir sürü replika var, yoksa cayır cayır satıcı IBANEZ JEM diye yazmamış farkındaysan; JEM ilanı böyle olur ( Sapından, kutusuna, ne bilim barkoduna kadar gösterirler orjinal olduğunu göstermek için :

Yorum

açık arttırmanın bitmesine yaklaşık 2 gün kalmış.normal fiyatına gelecek olsa şimdiden gelmez miydi?
        örneğin;

bu linkteki bc rich in çoktan gerçek fiyatına gelmesi gerekirdi.

**** bu gitarı satan kişinin hakkında yapılan yorumlara göz attım.olumsuz yorum yok sayılır(sadece 1 tane)

Yorum

genelde ciddi alıcılar son dakkikalarda ciddi teklifler yaparlar..2 gün çok uzun bir süre..orjinal Jem se fiyat zaten artar ya da satılmaz..

Yorum

bu linkteki gitar bana orjinal jem gibi geldi.eğer orjinalse hemen sipariş edeyim ben.

Yorum

2 gün varmış açık arttırmanın bitimine 2gün sonra bir daha bak fiyatına ya asgari fiyatı geçmemiştir satılmaz ya da değerine çıkmıştır

Yorum

Eski işlemlerine bak, sahte ( daha kibarca replika ) bu gitarlar. Zaten gitar 27 dolar, shipping 250 dolar, saçma... Eski işlemlerinde fiyatı görebilirsin, hepsini 20-30 dolar arası satmış. Koleksiyon için, Çin kültürü zart zurt yazıyor...30 dolara JEM mi olur, Squier var, 10 dolar tüm ürünlerine bak, hepsi o fiyat aralığında, ama siteyi biraz dolarşırsan, JEM'lerin 1800 dolar civarı satıldığını görebilirsin. Keza yukarda da link vermiştim..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X