Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez edr 470

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ibanez edr 470

arkadaşlar merhaba ben ibanez edr 470 almayı düşünüyorum kullanan veya gitarı bilen biri varmı nasıldır?

Düzenleyen - kadir on 27/09/2005 20:48:38

daha yeni tünelde gördüm güzel alet,üstünde EMG manyetikler var denemedim ama heralde bayağı sert tonludur.750 dolar civarında da bi fiyatı var.yani hem ibanezim olsun klavyesi rahat,parçaları sağlam olsun hem bayağı sert tonlu bi alet olsun istiyorsan bi denemeye değer...ben bu kadar biliyorum bi de bu modeli resmi ibanez sitelerinde göremedim neden acaba???!!

Yorum

tonları sert değil tam solo gitarı bence luthite body bir gitar oldukça iyi..manyetikler de emg designed yani pasif manyetikler bence..yabancı sitelerde bayağı methedilmi bu gitar bir ara alacaktım da bayağı araştırmıştım..bence deneyip gör son derece kalite..

Yorum

Ben bir edr 470 kullanıcısıyım. benim de merak ettiğim birşey var. şimdi ben gümüş takı imalatçısıyım. kendime gümüş iron cross kemer tokası yapacak kadar da kıroyum bu edr 470 lerin de manyetiklerinin kenarında çerçeve oluyor. acaba diyorum manyetiklerin üzerine temas etmeyecek şekilde gümüş kapak yapsam nasıl olur? Tonlarda değişim olurmu? Biri beni bilgilendirsin!

Yorum

arkdaşlar iyi akşamlar sizden şu iki gitar hakkında bilgi almak istiyorum yakın zamanda alacağım ancak hangisine karar veremedim İbanez s 470 mi yoksa Ibanez S520EX mi ikiside klavye olarak filan aynı tek fark manyetik sanırım dinlediğim ve çalacağım şarkıcılar red hot,marilyn manson ,korn, slipknot, duman, demir demirkan sadece bu gitarlar hakkında bilgiler almak istiyorum belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Yorum

[QUOTE=kornburak;316864]arkdaşlar iyi akşamlar sizden şu iki gitar hakkında bilgi almak istiyorum yakın zamanda alacağım ancak hangisine karar veremedim İbanez s 470 mi yoksa Ibanez S520EX mi ikiside klavye olarak filan aynı tek fark manyetik sanırım dinlediğim ve çalacağım şarkıcılar red hot,marilyn manson ,korn, slipknot, duman, demir demirkan sadece bu gitarlar hakkında bilgiler almak istiyorum belirtirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Ibanez S520EX daha sert tonlar için diye biliyorum arasında ki farkın onun haricinde başka birşey yok hea birde Ibanez S520EX kore

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X