Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez

arkadaşlar sitedeki forumlara baktım ama bulamadım. bu ibanezlerin hangi modelleri daha iyi. genelde rg lere kötü demişler. jemlere ulaşılmaz falan gibi. bided s serisi var. hangisi niye iyi ve kötüdür. sağolun

tarumar yanlış anlamışsın forumlarda genelde yeni başlıyanlar bir bütcye söyler ona karşılık bir gitar yani parasıyla kalitesi birbirini tamamlıyacak gitarlar söyleniyor kişisel fikirler sunuluyor birde marka takıntısı oldu icin illaha ibanez diyen arkadaşlar icin daha makul gitarlar oldunu söylemek icin yani markaya yatırım yapıp verim alamaktansa daha makul gitar önermek icindir bütü caba

Yorum

Ibanezin her gitarı yapıcağın müziğe göre performansı değişir.Ama bir Rg nin üst modelleri Jem her türlüsüne uyar sanırım.

Yorum

ben pek yeni sayılmam da daha önceleri ibanezle pek işim olmuyordu. tonlarıda sert benim müziğime uymaz diye düşünüyordum . ama adamın biri ibanezle süper blues toları yakalamış gözlerimle gördüm ama konuşamadım. genelde her müziği az çok götürebileceği söyleniyo. o yüzdeen işte hang seri daha kaliteli hangisi daha kötü onu merak ettim. gidip deneyecek pek vaktim olmuyorda o yüzden sordum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X