Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez JTK 4 HAKKINDA YARDIM LÜTFEN

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Ibanez JTK 4 HAKKINDA YARDIM LÜTFEN

merhaba arkadaşlar kısa bir süre sonra elektro gitar alıp çalmaya başlayacağım.2aydır klasik gitar dersi alıyorum ancak henüz arpejlerdeyim ama hocam gayet iyi gittiğimi söylüyor.1ay sonra elektro gitara başlamayı düşünüyorum ve size bir kaç sorularım var alacağım gitar ve bu süreç hususunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

http://www.youtube.com/watch?v=ozv8tjlnRRI bu verdiğim linkteki ibanez jtk4 tür.almak istediğim gitar. klasik gitar eğitiminden sonra sonra bu gitarı almayı düşünüyorum sizce tonu nasıl kaliteli bir gitarmı? 3. dkdan sonra dinlerseniz bir ritim atılıyor izleyebilirsiniz..ayrıca klasik gitarla başlamanın ne gibi faydası oluyor elektroya geçtiğimizde ben pek birşey bulamadım açıkcası.ve elektro gitara başladığımda günde 2 saat çalıştığımı düşünürsek(+yetenekli olduğumu) 6-7 ay sonra nerelerde olurum videodaki ritm gibi veya iyi solo çalabilirmiyim.?arkadaşlarım bu konuda iyi olmam için 1yıl gibi bir süre gerektiğini söylüyorlar.şunu da söylemeliyim ki 2aylık eğitimle bile kolay sololu şarkıları (duman) çalabiliyorum.ritm konusunda pek bilgim yok.klasik gitar dersini hemen bırakıp elektroya geçmelimiyim?Ayrıca gitarda çalmak istediğim müzikler daha çok duman-mor ve ötesi gibi türk grupların şarkılarıdır.gitar bunun için uygunmu?yani pek metal tarzı müzik yapmıyıcam.ve tonu hakkında bana bilgi verirmisiniz.

gitarın fiyatı 700-800tl arası değişiyor.gitar hakkındaki fikriniz ve üstteki sorularıma vereceğiniz cevaplarla ilgileniyorum teşekkür ederim.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X