Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Edge

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Edge

Merhaba arkadaşlar. Ben yazın RG1570, RG1550MZ ya da RG1570Z alacağım. Edge Zero köprünün Edge Pro'dan farkı ne? Yani aralarındaki bu kadar fiyat farkına değecek bir sistem mi Zero? Yani Zero Çin, Edge Pro Gotoh Japon üretimi. Biliyorum ama farklarını ve hangisinin ne kolaylıkları sağladıklarını bilmiyorum. Yani birisi diğerinden farklı bir ses çıkarmadığına göre fark ne oluyor? Zero ve Pro nun + ve - lerini yazarsanız çok mutlu olacağım. Teşekkür ederim. Ve bazı forumlarda Edge Zero çok kötüleniyor. Bunun nedeni ne?

Bir de internette gördüm. Bu Edge Zero köprü istenildiği zaman Edge Pro'ya dönüştürülebiliyor muş? Eğer böyleyse Zero daha iyi değil mi?

Yorum

Daha iyi diyorsan edge zero al.Bu kadar basit.Buradaki kimse anasının karnında öğernmedi bu ayrımı.İnternette göreceğinden farklı bir şey yazılmayacaktır burda da.

Not:Sabit konular süs zaten değil mi.

Yorum

Sabit konularda Zero ve Pro'nun farkları yazıyor mu? Hayır. E o zaman? Belki ben Zero kullananların şahsi yorumlarını almak istedim? Sen galiba Edge Pro kullanıyorsun. Nasıl güzel mi? Divebomb yaptığında akord kaçırıyor mu? Babam böyle pasta yapmayı nasıl öğrendi?

Yorum

Selamlar

İkisi arasında öyle dağlar okyanuslar kadar fark yok. Sadece edge zero biraz daha iyi akor kaçırmama konusunda.Buna nazaran edge proyu kullanmak daha kolay nasıl desem daha rahat oynaması kolla, edge zero biraz daha ağır, hakimiyeti biraz daha zor ama kolay sıfırlanabiliyor, yani sıfır pozüsyonuna kolayca geçiyor.Edge zero daha bi hızlı... Kim sana derse bu bundan iyidir o yalan söylüyor. İkisininde artıları ve eksileri var, gidip denesen hangisinde rahat ettiğini görsen kararını daha kolay verebilirsin.Birinin iyi olduğu yerde diğeri kötü diğerinin kötü olduğu yerde öbürü iyi. Yani çok takılma o konuya ibanez prestige tremololorunun hepsi gayet akor kaçırmıyor, hepsi inanılmaz kaliteli. Bende s5470 var onda zr 2 var. Mesela o dehşet yumuşaklık ayarından tutta herşeyi sen belirliyorsun. Çok fark yok hangisinde rahat ediyorsan onu al ..

Sevgiler

Yorum

Zero hemen geçebiliyor 0 pozisyonuna. Peki edge pro nasıl? Yani geçmiyor mu?

Yorum

Geçiyor tabiki neden geçmesin? Fakat o konuda edge zero biraz daha seri . Aklında kalmasın git dene farkı gör kendine en çok hitap edeni al 2+2 : 4

Sevgiler

Yorum

yboras isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Sabit konularda Zero ve Pro'nun farkları yazıyor mu? Hayır. E o zaman? Belki ben Zero kullananların şahsi yorumlarını almak istedim? Sen galiba Edge Pro kullanıyorsun. Nasıl güzel mi? Divebomb yaptığında akord kaçırıyor mu? Babam böyle pasta yapmayı nasıl öğrendi?
                Sabit konularda Zero ve Pro'nun farkları hem yazıyor,hem de sorulmak için ortam var.Sonuç olarak gitarına köprü almıyorsun,GİTAR alıyorsun.Bunun için yapıldı o başlıklar.Oraya yazan herkes en az senin kadar konu açma ve mesaj yazma kabiliyetine sahipken "onlar enayi önce benim konum okunsun" muamelesi yapıyorsun.

Yorum

[QUOTE=Mcs_Jack;383116]Daha iyi diyorsan edge zero al.Bu kadar basit.

Selamlar

Edge Zero edge prodan iyi diye bir şey söz konusu değil, ikisininde kullanımı kişisel zevke göre değişebilir. Mesela arkadaşımın biri pro çok daha rahat diyordu, zeroyu kullanmakta zorlanıyordu,ikisininde iyi olduğu noktalar ayrı, deneyip alınması daha uygun diye düşünüyorum.

Sevgiler

Yorum

TrueLiar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Mcs_Jack isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Daha iyi diyorsan edge zero al.Bu kadar basit.
                    Selamlar

Edge Zero edge prodan iyi diye bir şey söz konusu değil, ikisininde kullanımı kişisel zevke göre değişebilir. Mesela arkadaşımın biri pro çok daha rahat diyordu, zeroyu kullanmakta zorlanıyordu,ikisininde iyi olduğu noktalar ayrı, deneyip alınması daha uygun diye düşünüyorum.

Sevgiler
                    Bahsettiğim şey apayrı.Ben de edge pro kullanıyorum ve gayet memnunum,edge zero da o kadar sevdiğim bir köprü değil.Ancak "Edge Zero daha iyiymiş o zaman neden edge pro bla bla" geçtiğinde başka cevap bulamıyorum verecek.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X