Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez RG08LTD Special Edition hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Ibanez RG08LTD Special Edition hakkında

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu gitarı almayı planlıyorum. Gitar hakkıda fazla bilgi bulamadım internette nasıl bir gitardır sesleri nasıldır kalitesi vs nasıldır bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim.

Linkini vereyim http://www.mydukkan.com/urunler_deta...d=5943&gid=110 gitar budur.

Köprüsü başarısız...

Yorum

dostum bu gitarı çok aradım Türkiyede yok kalmamış birinde buldum 2. el bin lira istedi

Yorum

'sinnsezgin isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        dostum bu gitarı çok aradım Türkiyede yok kalmamış birinde buldum 2. el bin lira istedi
        Dostum bende zaten gitarımı takas edeceğim bir arkadaşla bu gitarı neyse cumartesi günü gidip bakacağım gitara aldığımda hakkındaki düşüncelerimi yazarım.

Yorum

tamam yaz yanlış konuşmayayım hiç kullanmadım fikrim yok kendin dene bakalım

Yorum

Arkadaşlar gitar genel olarak tip olarakta ses olarakta güzel tek dez avantajı altın sarısı olan yerlerin elinizi koyduğunuz yerlerin beyazlaşmaya yakınlaşması. Köprüsü Edge III biliyorsunuz pek iyi bir köprü değil ama ben fazla floyd rose kullanmadığımdan sabitledim köprüyü şu an sorun yok almayı düşünen ve sert müzikle uğraşan arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir.:rock:

Yorum

alacaktımda piyasada bulamadım ki

Yorum

tebrikler zor bulunan hatta istanbulda bulunmayan bir gitar bu 2.el bulabilirsin belki gövdesi ıhlamur ağacı klavye gül ağacıydı galiba fakat köprüde sorun var biraz arkadaşta vardı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X