Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez ( JS Serisi )

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez ( JS Serisi )

arkada?lar ben ibanez js serisi bir gitar almak istiyorum uygun fiyata nerde bula bilirim ve fiyatlar hakkynda bilgi verebilirmisiniz?

Düzenleyen - Selcuk on 21/11/2004 02:41:51

Vaay hayalimdeki gitar,...(beyaz JS1000)
    Yurtdisindan ismarlican,..en uygunu o olur,...bir tanidigin varsa ona getirt yoksa da turkiyeden alabileceinden cok daha ucuza gelir yurtdisndan getirtmek,...

music123, zzsounds falan saglam siteler,...su an aklima gelmiyor ama cevap veren diğer arkadaşlar bir suru isim daha verecektir sana,...
    JS1000 pek bulunmuyor artik 1.el malesef ama 1200 ve 2000 modelleri mevcut, (bir de 100 serisi var ama onu almak ne kadar mantikli tartisilir) bu modelleri de 1100-1300$ arasina bulabilirsin abd den ulasimdir vergidir falan bi 150-200$ da ustune ekle otomatikman,...

Yurtdisindan getritemem buradan almak istiyorum diyorsan da kivilcim muzige falan sor fiyatlari ama 2000 den asagi satacaklarini zannetmiyorum,...ama gene de arastir etrafa bak ne kadara getirtirmis diğer muzik dukkanlari vs vs,...
    (tunele git milletten fiyat iste falan,...)

Yorum

turkiye jslerin fiyat olarak cok farketmedigine tanyk oldum(ama 2.el alyrsan yurt dysyndan guzel fiyatlara bulabilirsin)
      ama alycaksyn sakyn ola js-100 filan alma,onlar rglerden bile kotu olabiliyor ama bir js1000 ve ustu gercekten cok kaliteli,satriani abim bosuna kullanmyyor

Yorum

Hakkaten super gitar valla ,

ama ona iyi bir de anfi lazim sole en asagi 300-400$ lik bence, o gitara yazik etmemek icin,
        bikac tane de boss pedal aldinmi yeme de yaninda yat

Yorum

bende de bu js-100 lerden bi tane var ve ben bunu satmayi dusunuyorum.Ama satmak icin fiyat belirleyemedim.Cunku mydukkan da bu gitarin kore yapimi 950$, fakat benimki 97 yilinda uretilmis olan japon yapimi bi js100.Eger bu gitarlarin japonlarinin sifir fiyatini bilen varsa beni bilgilendirebilirmi???

Yorum

js1000 çok güzel bir gitar. gerek gövdesinin kesimi gerekse de boyası ile insanı etkilememesi mümkün değil. yurtdışından getirtebiliosan getirt bence. ben getirttim gitarımı ve mis gibi sorunsuz çalışıo. hem de yarı fiyatına aldım türkiyedekinin.

iyi yanı cort'taki sahte push/pull potlardan farklı olarak gerçekten iki tane push-pull pot'ı var. ah canım nasıl çekti. kesinlikle almalısın. hele o harmonikleri/feedbackleri bu kadar iyi kontrol edebilme özelliği başka hangi gitarda var ki?

Yorum

JS1200 ile JS1000 arasındaki farkı anlayamadım. Nedir farklar tam bilen var mı?

Bu iki üründen birini düşünüyorum ama ıhlamur ağacını kötülüyorlar, zannetmıyorum çok fark olsun. O paraya RGT serisi de alabilirim ama düşünüyorum işte. JS'nin şekli çok hoşuma gitti, ne yalan söyliyim aslında şekle bakarak gitar alma pek yaptığım birşey değildir, ama bir daha gitar almayacağım, torunuma kadar gitmeli bu gitar. 1700 dolar civarı başka önerebileceğiniz bir Ibanez varmı. Single manyetik yok ama ynx arkadaş push/pull var demiş, ben bilmiyordum açıkcası..

RGT mi JS serisi mi ne diyorsunuz

Yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum

JS diyorum. RGTler çok çirkin, renkleri berbat bence. 2 tanesi idare ediyor ama.
                bunlar RGT42 ve türevleri ve RGT320QRBB:

RGT42XFMTLF:

Js1200 vs. JS1000:

js1200'deki Sap manyetiği Paf Joe®, JS1000deki sap manyetiği Paf Pro.
                tek fark bu

resme dikkat ederseniz, Volume ayarı ve ton ayarlarının sağında yukarı
                doğru ok var. volume için hi.. ton için coil... diyor. Bunlar da bu gitarı
                özel kılan şeyler.

Yorum

En yakın tarihte bir ibanez js1200 almayı düşünüyorum zaten blackmore da bilir bu istediğimi... Bu hafta sonu bi yerde deniycem bu gitarı ona göre siize görüşelerimide bildireyim çünkü her ne kadar js1200 ü çok sevsemde bana hala isim satıyorlar gibi geldiği için denemeden bi kanıya varamıyacağım bu arada RGT serisi 3 tane var 3üde harika gitarlar.. Bunlar, rgt220 ve rgt320 220 yi deneme fırsatım oldu klavyesi hakkaten çok rahat...

Yorum

Ben rgt serisinden dişbudak gövde olanı özelliklerinden başarılı buldum fakat işte zevk meselesi birazda aynı serinin maun gövdelisi var birde.

Not: Ynx resmi biraz küçülttüm normal bir boyuta sayfa kayıyor bazı çözünürlüklerde senin monitorun guzel sanırım kızmazsın umarım :P

Yorum

Herşeyden önce RGT serisinde bahsettiğim gitarlar yekpare... O yüzden benim gözümde bayağı iyi...

Yorum

Selam.Bu gitarların piyasada beyaz ya da metalik rengini bulabilirmiyiz?

Mydukkanda sadece kırmızı rengi var bende kırmızıdan nefret ediyorum..
                        Başka rengi yokmu bunların?Bir kaç aya alıcam bir js 1200 ya da 1000..

Düzenleyen - andalusia on 27/09/2008 14:14:44

Yorum

benim gözümde yekpare gitarlar önde gelen gitarlardır rgt lerde harika bu konuda dişbudak ağacı ise sustaini ekliyo rgt220a almayı düşünüyorum görünüş olarakta zevk meselesi herkesin hoşuna gitmicek gitar ama klavye gövde sap ağaç manyetik olarak çok iyi ve japon üretimi parasına görede rgt lerin çok iyi olduğunu düşünüyorum js seriside joe abimizin kariyerinden fiyatı biraz artırıyo olabilirmi

Düzenleyen - blancax on 03/10/2008 00:55:55

Yorum

arkadaşlar biraz konuyu hortlatıyormuş gibi oluyorum ama sormak istediğim bir şey var.genelde çoğu insan signature serilerinin pazarlama stratejisi olduğunu aslında fiyatlarını hak etmediklerini verilen paranın isme gittiğini falan söylüyor.

muhakkak doğruluk payı vardır ama gerçekten her signature böyle mi? yoksa insanlar kulaktan dolma bilgilerle mi konuşuyor? mesela js serisi için konuşursak (js100 ü dışarda tutuyorum) parasını hak eden gitarlar mıdır?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X