Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İbanez'in yeni hali

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme İbanez'in yeni hali

dün ibanez'in sitesine öylesine bir ziyarete bulundum. sonra büyük bir şok geçirdim.

ibanez artık edge III köprüsünü çok az kullanıyor. çoğunlukla edge zero II köprü kullanıyorlar ( harika bir alettir ), bazende renk veye sistem arasında bırakılıyorlar sizi ( ör: http://www.ibanez.com/ElectricGuitars/model-RG370DX ) ( çok saçma biliyorum ). ibanez yeni bir seride çıkarmış adı: rg premium. rg premium seri normal rg seri ile rg prestige arasında olan bir seri kanımca . s seri de fazla bir yenilik yokken, en çok sevdigim gitar RGA72TQME oldu ( http://www.ibanez.com/ElectricGuitars/model-RGA72TQME ).

son olarak da, ibanez kaliteyi alt serilerde de yükseltiği görülüyor ancak bu kesinlikle fiyatlara artı olarak eklenecektir

sizinde görüşlerinizi almak isterim.
    Son güncelleyen yutup123458; 30-01-2011, 16:02.

Başlıkta "i" kullanmadığın için doğal olarak yanı halı olarak anladım, nasıl yani gitarı halı mı kaplamışlar diye daldım konuya

Blackberry Sunburst bazı gitarlara çok yakışıyor gerçekten.

Yorum

çok ama çok özür dilerim. bütün başlığı yanlış yazmışım

Yorum

İsabet olmuş köprü sisteminin değişmesi edge3 başarısız bir köprüydü bence.
        Bu arada RGA72TQME modeli hakikaten iyiymiş gerek manyetik kombinasyonu gerek köprü gereksede tipiyle. Güzel seçim taner

Yorum

dur dur abi yaaa ben ibanez alacağım demedim ( alabilirim ama ) sadece görüşlerimi bildirdim.

Yorum

tanerrock isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            dur dur abi yaaa ben ibanez alacağım demedim ( alabilirim ama ) sadece görüşlerimi bildirdim.
            Biliyorum zaten Ama yinede seçimin güzel
            Bir gün alırsın belkide
            :gitar:

Yorum

belki abi belki...

Yorum

Çok hoş bir görüntüsü var yeni köprünün Rga72tqme ye bittim çok pahalı satılmazsa almak isterim o gitarı

Yorum

çok pahalı satmazlar bence ( max. 1500 ). çünkü çok bahalı satarlarsa herkes onu alacaklarına prestige alırlar. o yüzden bir mantığı kalmaz

Yorum

tanerrock pahalılık anlayışımız bayağı farklı imiş
                    ben max 800 gibi bir pahalılıktan bahsediyordum

Yorum

kişiden kişiye değişiyor pahalılık seviyesi ancak o fiyatlara satmazlar bu aleti. zaten cort evl k-6 ( emgli diye örnek verdim ) bile söyledigin fiyatların üzerinde satılıyor...

Yorum

haklısın benimki de umut işte

Yorum

YEni tremolo umarım daha iyidir. ŞAhsen Zero idare eder ancak nedense 9 numara tellerle hiç başarılı değil.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                          X