Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez RG-350M YE Limited Edition Elektro Gitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ya ben de bu gitarı almayı düşünüyorum ama death ya da trash metal için uygun mudur acaba tam kestiremedim ama yeri geldiğinde blues da çalarım?

Yorum

arkadaşım===>

blues ve hafif jazz tarzda çalmak istersen çok iyi işine yarar... ayrıva bir boss ds1 pedal alırsan da çok iyi anadolu rock yapılıyor... ama trash metal dersen sana jackson king v floyd rose öneririm... grup arkadaşımda da bu gitar var sert müzikler için ideal ama başka bi tarzda müzik yapamazsın bu tür gitarlarla... bu yüzden en iyisi bi rg350m alman... istediğin her tonu verebilen 5 manyetikli bi gitar... tek sorunu var o da ağırlığı.... 5 manyetikli gitarlara göre biraz daha ağır ama bi okadar da sağlam ve kaliteli bi ürün...:rock::gitar::beer:

Yorum

bizim videolarımızı izleyebilirsin

facebook'ta fan sayfamız var ordan gitarları daha iyi inceleyebilir seslerine bakabilirsin... rg350m'nin ATTRACTION olarak geçiyo link===> http://www.facebook.com/home.php#!/p...76519215729860
        :rock:

girmişken fan sayfamızı da beğenirsen sevinirim...:tap:

Yorum

:beer:

:rock:

:beer:

Yorum

arkadaşlar ibanez rg350m çok iyi gitar ama yeni versiyonu çıktı rg350mz farkı edge zero tremolo var ve akort kaçırma gibi problemle minimize edilmiş ben derimki 50 lira daha fazla verin rg350 mz alın ben gitarteknikleri.com da emrah abinin inceleme videosunu izledim ve rg350mz almaya karar verdim.

Yorum

rg350 nin floyd rose unda yaklaşık 1 sene sonra bir boşluk oluştugunu ve o boşlugun akort sorunu yarattıgını kullanıcı bir arkadaştan duymuştum.(bu sorun halledilirmi bilmiyorum)

Yorum

hangi gitarı alıp almayacağın sana bağlı, floyd rose aldığın zaman entonasyon ayarını öğrenmen gerekir aksi halde gitarcılara fazla para harcarsın. floyd rose lu gitar almadan önce köprüyü araştır mantığını öğren. akort etmek bir hayli zordur ama bir o kadarda zevkli bir köprü tipidir. Köprü ayarını yeterince kavrayacağını düşünüyorsan Ibanez RG-350M YE Limited Edition al derim

Yorum

rg350m kesinlikle.

Yorum

adam konuyu 1 sene önce açmış şimdiye kadar bi gitar almıştır herhalde

Yorum

Paylasim icin tesekkurler, konu hakkinda biraz arastirma yapmami kolaylastirdi.

Yorum

pasha

gipson akustik al bence

Yorum

Bir kere zaten rg 350 M İbanezin orta seviye gitarlarındandır.GRG170dx ise biraz daha basit bir gitar o yüzden kesinlikle rg350M

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                          X