Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez GRG220DEX

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Ibanez GRG220DEX

Arkadaşlar GRG220DEX hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ben heavy metalciyim ve bu gitar bana uyar mı

ben bu gitarı yaklaşık iki üç hafta önce aldım kullandığım kadarıyla sesi gerçekten çok hoş ve tarzın için uygun

Yorum

bende de bu gitar var ve seviyorum ancak amfim cruser CR-10G yani biraz dandik.Tonları beni tatmin etmemeye başladı.Ben metal(pentagram metallica ıron maiden judas priest slayer)dinliyorum.Tonları güzelleştirmek için yeni amfi mi pedal mı almam yoksa manyetik takviyesi mi lazım?
      yardımlarınızı bekliyorum
      Son güncelleyen burkiyus; 24-09-2010, 17:41.

Yorum

Manyetik almak yerine, amfiyi satıp üstüne para ekleyerek yeni bir amfi alırsan arada uçurum gibi bir fark olduğunu görebilirsin sanırım. Bende IBZ10G vardı, MG15 Marshall aldım, buna rağmen arada dağ gibi fark var ve IBZ10G'den kurtuldum diye kendime şükür ediyorum şahsen.

Yorum

Çin üretimi olması bence ileride sorun çıkartabilir ayriyeten sanırım ilk elektro gitarın bu yüzden Edge III sana çok sorun çıkarır benim tavsiyem ibanez grgr121ex'tir (kullanıcısıyım) hem Endonezya üretimi hemde sabit köprülü

Saygılar :tap:

Yorum

Arkadaşım bu gitarı almak istiyorsan ve hakkını vererek çalarım diyorsan al derim.. Benim de arkadaşımda var ve tonları gayet sert.. Yanına bi de Marshall MG15 alırsan her istediğin tonu alabilirsin... Özellikle scream atarken çok başarılı.. Ama dinlediğin gruplar çok sert değil.. Yani sen daha yumuşak tonlu gitarlara bak derim ben.. Floyd Rose sana sorun çıkarmaz diye düşünüyorum ki Floydlu gitar kullanıcısıyım.. Ama tam bir metal gitarı.. alırsan çok uzun süre kullanabilirsin..

Metal up your ass :rock:
            Son güncelleyen martyfriedman; 11-10-2010, 16:11.

Yorum

Strangers isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Manyetik almak yerine, amfiyi satıp üstüne para ekleyerek yeni bir amfi alırsan arada uçurum gibi bir fark olduğunu görebilirsin sanırım. Bende IBZ10G vardı, MG15 Marshall aldım, buna rağmen arada dağ gibi fark var ve IBZ10G'den kurtuldum diye kendime şükür ediyorum şahsen.
              peki MG15 in MG15R den pek bir farkı yok gibi gözüküyor.MG15R daha mı iyi?Şimdiden teşekkür ederim
              Son güncelleyen burkiyus; 25-09-2010, 01:28.

Yorum

grg series leri tavsiye etmem yeni başlıyorsan orası biraz senin gitarı beğenip beğenmemene kalmıs.

Yorum

bence bir 'başlangıç gitarı' olarak fena sayılmaz

Yorum

bende rg220 dex almayı düşünüyorum cok güzel bir gitardır. ilk defa elektro gitar alıyorum ilk gitar için nasıldır??

Yorum

bende mg 15 amfi var **** iki ay önce zoom g2.1u prosesör aldım gerçekten metal için harika sesler elde ettim floydrose ilk tel değiştirdiğimde sorun oldu fakat onuda öğrendim şimdi daha rahat kullanıyorum metal çalacaklar için bence ideal bir gitar

Yorum

Ben memnunum çok güzel gitar bende marshall var 10 luk ev içn onda bile iyi ton alıyorm normalde processorle çalıyorum çok ii ton verio.

Yorum

eski gitarım sattığıma o kadar pişmanım ki.şimdiki aklım olsa hayatta satmazdım

Yorum

değerli müzisyen arkadaşım bence manyetik takviyesi bir başlangıç gitarını uzun vadede kullanmayı düşünmüyorsan mantıklı olmaz onun yerine pedal amfi gibi ileridede kullanabiliceğin ekipmanlar alarak daha sağlıklı bir adım atmış olursun. Gitarı bende test ettim başlangıç olarak güzel tarzına bağlı elbette ama manyetik işlerine girişmek için benim kanımca değicek bir gitar değildir manyetik kadar gitarın ağacı da önemlidir bence o ağaca değmez derim ben kolay gelsin

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X