Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez GRG170DX - GRGR121EX

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Eğer Duman grubundan da çalacaksan gitarında bir single manyetik bulunmalı ama sen daha çok sert müzik yapacağım demişsin dediğin gibi duman da pek çalmayacaksan Grgr121ex diyorum.Fakat grgr121ex'in pes ve kirli bir sesi vardı bu da manyetiklerinin kapaklı olmasından kaynaklıyor olsa gerek. Ama bu iki gitar arasında tarzın için yine de grgr121ex'i tavsiye ederim

Yorum

arkadaşlar ben bişey demek istiorum ibanez alınıcaksa gercekten masraftan kaçınmamanız gerekir ucuz gitarlarına bakmayalımm gercektende kötüler

Yorum

thrash_metal isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        121ex derim çünkü manyetiklerinin seramik kaplamalı olması gitarın soundun daha sert olmasını sağlar
        arkadaşlar ben grg170 aldım .aslında aklımda grgr121ex vardı ama aldığım yer bana 170 i önerdi.bunun daha kaliteli olduğunu ve her tarzda müziğe uygun oldugunu söyledi.ama benim tarzım sert tonlar[nu-metal , hard rock ,altarnnatif metal gibi tarzlar )sizce yanlış bi karar mı vermişim ??grg170 ile bu tonları elde edebilirmiyim.yoksa gidip adama 121ex ile değişmesi için baskı mı yapayım(eğer böyle yaparsam 50 tl zararda olurum)

Yorum

Ibanez GRG-170:
          http://vimeo.com/8695770

Ibanez GRGR-121 EX:
          http://vimeo.com/8349906

Burdan izle ve karşılaştır.

Yorum

Merhaba arkadaşlar. Ben de bu iki gitar arasında kaldım, karar veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
            Öncelikle daha önce elektro gitar çalmamış olduğumu belirtmek isterim. Bir yerden başlamak gerekiyor tabi. Uzun süredir de istiyorum. Çalmak istediklerim genellikle Metallica, Exodus, Testament gibi belli başlı thrash metal grupları. Hangisi daha uygundur sizce? 50 lira karda olayım diye GRGR121EX'i almak gibi bir niyetim de yok. Beni tatmin edecek tonu versin yeter. Ha bir de Marshall'ın 10 veya 15W lık amfileriyle beraber kullanmayı düşünüyorum. Başka amfi önerileriniz olursa onları da değerlendirebilrim. Bir diğer sorum da bu amfilerle birlikte dist. pedalı kullanmam gerekir mi? Kesin almalı mıyım, ertelesem de olur mu?

Yorum

Arkadaşım bence 2 gitarıda almanı tavsiye etmem ikisinide deneme fırsatım oldu ama bazı tonları gerçekten veremiyor. Çok kötü gitar değil ama ona verilecek paraya yazık bence. Dikkatini çektiyse 2. el olarak en çok satılan bu gitarlar bunun sebebi görüntüsünden heveslenip alınıyor ama daha sonra istediklerini alamayınca satıyorlar. Bence cortlara bakmalısın. Cortlar ibaneze göre daha ucuz ama daha kaliteliler bunun amacı isimleri duurmak ibanezin başlangıç gitarları iyi dğeil bence.
              Son güncelleyen yutup123458; 30-01-2012, 11:21.

Yorum

Arkadaşlar grg170 dx ve rg 350dx gitarları için arka kapak nerden bulabilirim.2 gitarımında arka kapakları kayıp.
                Bir kaç müzik markete sordum ancak yurtdısından getirtebilirsin dediler.Bildiğiniz bir yer var mı?

Yorum

121ex daha iyi diye biliyorum. Ben de iki gitarın arasında kaldım...
                  Son güncelleyen Onur Akceylan; 18-03-2013, 14:05.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X