Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez SA160 hakkında.....

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ibanez SA160 hakkında.....

Arkadaşlar elektro gitara yeni başladdım ve beraber yola koyulduğum ilk gitar ibanez SA160...yaklaşık 3-4 aydır çalıyorum temel bilgileri iice oturtuktan sonra metal çalacam bu gitar beni ne kadar götürür weya umduğum tonları yakalayabilirmiyim bu gitarla görüşlerinizi bekliyorum......amfim Marshall 15CDR

arkadaşım gitar zaten bende neresinde ne var az çok biliyorum benim sorum gitar hakkındaki görüşler....

Yorum

sa160 süper bir gitardır,benden söylemesi...marshall jh1 bağladım..gitar uçtu gitarı,tanıyamadım...Her tarza uyar sa160..

Yorum

ya bende sa160 almayı düsünüyorum sizce nasıl hak ediyormu ??? verdigin paraya ve akor kacırma vb sorunlar yapıyomu??

Yorum

arkadaşlar SA120ex, sa160 ve cort x6 arasında kaldım. yapıcağım müzik hertarz diyebilirim hardrock poprock ve blues türevleri kısace geniş yelpazede tonu olan bi gitar isityorum. ileride manyetik takviyeside yapabilirim. bu gitarlar ahakkında bilgisi olanlar yorumlarsa sevinirim. ağırlıklı ilgimi çeken gitar sa120ex...

Yorum

bence cort x6 alma köprüsü çok kötü sa120ex e bakabilirsin

Yorum

sağolasın zaten x6 yı fazladan yazdım asıl olan sa160 ile sa120ex arasındaki artı eksiler.

Yorum

selam arkadaşlar elimdeki ibanez'in rx 750 olup olmadıgını nasıl anlıycam sadece rx series yazıyor üstünde bunların artık üretimi falanda olmadıgı için piyasada bulmak imkansız gibi karşılaştıramıyorumda yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum

büyük ihtimalle sapın arkasında yazar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X