Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GRG270 BBKN nasıl bir gitar?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ekonomik şartlar nedeniyle iş görebilen gitar sapı oldukça rahat.Pedalla deneme fırsatım olmadı ama studyolardaki marshall amfilerde ve fender 100 watt amfide tonları tatmin ediciydi..

Yorum

arkadaşlar bende bu gitara sahibim. ama bir sorunum var. :S az önce gitarın tellerini temizlemek için telleri biraz fazla gevşettim galiba ve şimdi köprü gövdeyle aynı hizaya geldi : S çok acilll ne yapabilirim ?? :S :S

Yorum

İbanez grg270

Arkadaslar ibanez grg270 alacağım 2.el temiz bi gitar sadece pena çiziği var okadarda önemli değil, 1 yıl kullanılmıs fiyatı 350 TL ne düsünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum.

Mesajınız olması gereken başlığa taşınmıştır.
        Son güncelleyen yutup123458; 17-01-2010, 19:54.

Yorum

bence biraz daha para verip rg ibanezler bakabilirsin

Yorum

merhaba bn gitara yen başlayacağım 2 gitar arasında kaldım ikisinde ikinci el ve fiyatları aynı 1:ibanez gio grg 170dx 2:yamaha erg 121 basic pack hangisini almalıyım???

Yorum

gonderdiğin linkteki yazdığı gibi ibanezin en cok satan gitarı.

Yorum

1.5 yıldır bu gitarı kullanıyorum bence fiyatının hakkını fazlasıyla veren bi gitar özelliklede floyd rose u kullanmayı bildikten sora hiç bir problem çikarmadı su anada sesi ve tonlarına gelirsek dist tonları metal riffleri için son derece biraz pedal dan anlıyorsanız rahatlıkla bütün şarkıların tonlarıı yakalaya bilirsin ama solo tonlarının cok iyi olduğu sölenemz hatta berbat daha cok bir metal gitarı değil biraz daha yumuşak müziker için iyi olabilir

Yorum

merhaba
                  bu gitar hakkındaki yorumların hepsini okudum.geçenlerde gitarı bir mağazada görmüştüm zaten..gitara yeni başlayacağım ve ilk gitarımın sorun çıkaran bir model olmasını istemem..bu yüzden bu gitarı almaya karar verdim..yanında da marshall amfi alacağım...heralde güzel sesler elde ederim..

Yorum

btamirer isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    merhaba
                    bu gitar hakkındaki yorumların hepsini okudum.geçenlerde gitarı bir mağazada görmüştüm zaten..gitara yeni başlayacağım ve ilk gitarımın sorun çıkaran bir model olmasını istemem..bu yüzden bu gitarı almaya karar verdim..yanında da marshall amfi alacağım...heralde güzel sesler elde ederim..
                    Bende grg270b ve marshall mg15dfx var. Gitarın ve amfinin tonlarından çok memnunum, uzun bir süre beni götürcek gibi..

Yorum

tam benim istediğim sistemi kurmuşsunuz..bilginiz için teşekkürler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X