Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GRG270 BBKN nasıl bir gitar?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• GRG270 BBKN nasıl bir gitar?

ibanezin GRG270 BBKN modeli hakkında donanımı hakkında bilgi sahibi olan varsa gitarı anlatırsa sevinirim.İş görür mü?
    http://www.gittigidiyor.com/main/uru...13693#aciklama özellikleri nasıl?

usta ben olsam Fender modellerine yönelirdim

Yorum

biraz daha para biriktir jackson al ya da aresramses in dediği gibi fender al

Yorum

ibanezden şaşma fenderi rock yapacaksan al fender metela gelmeyor

Yorum

dostum benim gitarım bunun mavi rengi 2 yıldır bu gitarı kullanmaktayım hiç bir sorun yaratmadı tonları gayet tatmin edici ve geniş yelpazeli bir tonu var seni en az 3 yıl götürür diye düşünüyorum tabi tonlarının bana yakın olduğunu varsayarak... Tonların ve bütçen hakkında bilgi verirsen kimi çalacaksın vs. gibi daha iyi yardımcı olabiliriz....

Yorum

bu gitarla metal yapılabilirmi?

Yorum

bu gitarı yaklasık 3 ay önce aldım hatta suan elimde gayet memnunum aslında ama aynı fiyata esp ltd mh50 alsaydın diyenler oldu , mt2 kullanıyorum pedal olarak 100 watt amplifier de way be dedirtecek tonlar alabiliyorum ama tek seçenek bu değil kesinlikle tüm gitarları deneyip al sonra keşke deme yani klavyesi gayet rahat , tonlarının güzel olması biyana ,ben gitarı aldıktan sonra keşke sabit köprülü bi gitar alsaydım dedim , tremolo kullanırken akor kacırmalar fln ,akor kilitlerini sıkarken akor kaçırması beni uyuz etmiştir şimdiye kadar ama iyi gitardır , bence siyah saplı bulup al öyle daha hoş , resimde pek hoş görünmüyorda gitar :P http://img456.imageshack.us/img456/2672/ibzbn1.jpg
              Son güncelleyen s4dbuttru3; 22-12-2008, 22:59.

Yorum

çaldığım gruplar COB , In Flames , Metallica , Dark Tranquillity , Judas Priest , Sylosis ,Trivium , Bullet For My Valentine ve daha niceleri sanırım metal yapılır mı yapılmaz mı anlatabilmişimdir

Yorum

dostum bende boss mt2 ve grg270 var iyide ton oluyor metallica fln çalabilirsinn yani zaten processor varsa sorun yok hiç

Yorum

dostum gitarın klavyesi rahat güzel bi gitar ton olarakta gayet başarılı iyi bi pedalla istediğin metal türünü yapabilirsin. ancak sçyle bi sorunu var ki floyd rose bu tür biraz daha alt seviye gitarlarda herzaman floyd rose problem yaratır biraz uğraştırır seni ama dikkatli kullanır tremelo kolunu fazla kullanmaz biraz özenli davranırsan seni 3-4 yıl götürebilecek bi gitar.

Yorum

tremoloyu fazla kullanmıycam zaten buna uygun iyi bi pedal sölerseniz süper olur cok pahalı olmazsa sevinrm

Yorum

hk

arkadşlar ben de gitarı yeni başlamayı düşünüyorum bi yardımcı olursanız sevinnirm.Çok dandik birşey almak istemiyorum

Yorum

yardıkmm!

arkadaşlar yeni başlayacağım ama nasıl bir gitar alcağıma karar veremdeim.300 lira civarı sizce nasıl birşey albiliriz

Yorum

dostum onu alacaksan da gg den alma derim...benden sana tavsiye...bu işi gercekten yapanlar var biliyosun sende
                            kolay gelsın

Yorum

Gitar Hakkında

Valla şöyle söyleyeyim , GRG 270 BKN ' nin sap manyetiği kötü . . . Distortion da sadece köprü manyetiği iyi sesler çıkartıyor . Clean tonlarda humbuckerlar iyi ses vermiyor yani single iyi tonlar veriyor . Kullanıyorum . Seyahat haricinde akort problemi olmuyor . Yani çok da iyi bir gitar değil . Bunun yerine tarzına bağlı olarak daha üst model gitarlar alınabilir . Herkesin tarzı önemli . Eğer metal tarzı müzik yapıp floydrose ya gerek yok diyorsanız GRG 121 EX var daha sert tonları var . Sonra Cort un EVL X4 modeli var üstünde EMG manyetik var . Biraz daha rock blues tarzında diyorsanız Fenderler var . Özellikle stratocaster modelleri süper ele oturması falan ayrıca akçaağaç klavye biraz daha rahat oluyor . Lespauller hemen hemen her türe uyar ama fazla sert tonlar da beklemeyin . Bir de Lespauller ağır ve taşınması biraz zor gitarlardır . Gibsonların en iyi metal tonu veren gitarı Explorer dir . Jackson Amerikan malı gitardır . Fakat js 1 gibi alt modelleri berbattır paranıza yazık . Yani alacaksanız bence 750 ve üstü fiyattaki gitarlara bakın . Evimde bir Fender Stratocaster , Bir de Ibanez GRG 270 var . Ibanezlerin alt modellerinden gerçekten iyi bir sound elde etmek istiyorsanız manyetik modifikasyonu şart bir de maun gövdeli olsa daha iyi olur . . .

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X